Gedson Fernandes'in bonservisine "Benfica" ayarı

Beşiktaş, Gedson Fernandes'in bonservisini belirledi. Portekizli yıldızın satış gelirinin yüzde 50'sini Benfica'ya ödeyecek siyah-beyazlıların, 25 milyon euronun altındaki teklifleri geri çevireceği aktarıldı.

Bora Eğriçayır - NTV Spor 19.05.2023 - 09:24
Son Güncelleme: 19.05.2023 - 09:59
Gedson'un bonservisine "Benfica" ayarı

, Avrupa'dan talipleri olan 'i kolay kolay elden çıkaracak gibi gözükmüyor.

Milliyet'in haberine göre; siyah-beyazlıların Portekizli yıldız için taban bonservis bedelini 25 milyon euro olarak belirlediği öne sürüldü. Böylelikle 25 milyon euronun altında gelen tekliflerin kabul edilmeyeceği belirtildi. Gedson için Beşiktaş'a şu ana kadar resmi bir teklif gelmiş olmasa da sezon sonu gelmesi bekleniyor.

⚫️BEŞİKTAŞ HABERLERİ⚪️

Siyah-beyazlılar, Teknik Direktör Şenol Güneş'in orta sahada en çok güvendiği isim olan 24 yaşındaki futbolcuyu geçen sezon ara transferde Benfica'dan 6 milyon euro bonservis bedeli karşılığında kadrosuna katmıştı.

Ayrıca haberde Şenol Güneş'in Gedson ile yola devam etmek istediği ve yetenekli oyuncunun da siyah-beyazlılarda mutlu olduğu aktarıldı.

Portekizli yıldızın transferinde Benfica ile yapılan anlaşmaya göre, Beşiktaş'ın Gedson'un satılması veya kiralanması halinde elde edeceği gelirin yüzde 50'sini Portekiz ekibine ödemesi gerekiyor. Bundan dolayı Beşiktaş'ın Şenol Güneş'in de çok beğendiği Gedson'u öncelikle kadroda tutmaya çalışacağı kaydedildi.

BEŞİKTAŞ FİKSTÜR

Sayfa Yükleniyor...