Gençler'in yeni hocası Özdilek

Gençlerbirliği'nde Metin Diyadin'in yerine geçecek teknik adam belli oldu. Başkent ekibinin yeni hocası olan Mehmet Özdilek, takımıyla ilk antrenmanına çıktı.

NTV Spor 22.10.2013 - 14:05

Gençlerbirliği Şifo ile anlaştı... Başkent temsilcisi, Metin Diyadin'den boşalan teknik direktörlük görevi için Mehmet Özdilek ile anlaşmaya vardı.

Başkent ekibi, son olarak Medical Park Antalyaspor'u çalıştıran Mehmet Özdilek ile 2014-2015 sezonunun sonuna kadar, bir buçuk yıllık anlaşmaya vardı.

Özdilek'in yardımcılığını Şenol Fidan, Sedat Karabük, İlker Kıreker ve Yusuf Tokaç yapacak. Kaleci antrenörü olarak ise Erdinç Mehmet Erol görev alacak. Mehmet özdilek, anlaşma sonrası yeni takımı Gençlerbirliği ile ilk antrenmanına da çıktı.

Başkent ekibinde çalışma, ısınma hareketleriyle başladı. Futbolcular iki gruba ayrıldıktan sonra kontrol-pas çalışması gerçekleştirdi. Antrenman yarı alanda oynanan çift kale maçla son erdi. Yaklaşık 80 dakika süren antrenman sırasında Mehmet Özdilek, çalışmayı sık sık keserek, futbolculara uyarılarda bulundu.

Beştepe İlhan Cavcav Tesisleri'ndeki idmanda, Yusuf Emre, Kulusic ve Stancu takımdan ayrı koşu yaparken, Nizamettin salonda çalıştı.

Gençlerbirliği, Elazığspor maçı hazırlıklarını yarın saat 17.00'de yapacağı idmanla sürdürecek.

 

 

Sayfa Yükleniyor...