"Genel Kurul'da bize görev verilirse gereğini yapacağız"

Beşiktaş'ta 20 Ekim'de yapılacak başkanlık seçimi için adaylar listelerini Divan Kurulu'na teslim etti.

NTV Spor 17.10.2019 - 20:15

Başkan adaylarından Ahmet Nur Çebi, siyah-beyazlı kulübün efsanevi başkanı Süleyman Seba'nın mezarını ziyaret ettikten sonra ailesiyle birlikte açıklamalarda bulundu.

Eşi Berna Çebi ve kızı Elgiz Çebi Yavuz ile kameraların karşısına geçen Ahmet Nur Çebi "Genel kurulda bize görev verilirse gereğini yapacağız" dedi.

Çebi "Listemizi yapıp verdik. Tabii ki önümüzde Beşiktaş'ın çok zorlu günleri olacak ama Allah bize nasip edecek ve bunları halledeceğiz. Karışık bir yönetim kurulu listesi yapmaya çalıştım. Tecrübeli arkadaşlarım da var. Onların bana vereceği katkıya güveniyorum. Yenilerin, dışarıdan gelenlerin becerilerine güveniyorum. Hayırlısı olsun bakalım. Biz yola çıktık eğer genel kurulda bize görev verilirse gereğini yapacağız. Tekrar tekrar söylüyorum; Fenerbahçe ile rekabet ediyoruz, Fenerbahçeliler genel kurula yüzde 80 oranında geliyor. Biz onların da üzerine çıkıp yüzde 90'lık katılım sağlarken, Beşiktaş genel kurulu hak ettiği yere gelecektir. Bu da Beşiktaş'ı daha yukarılara çekecektir" diye konuştu.

BERNA ÇEBİ: BENCE BAŞARACAK
Ahmet Nur Çebi'nin eşi Berna Çebi "Ahmet'in günleri oldukça yoğun geçiyor. Destek olmaya çalışıyoruz. Güçlü ve azimli, bence başaracak. Tecrübeli olduğu için ayrı bir güven de var tabii" dedi.

"ÇOK BAŞARILI OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM"
Ahmet Nur Çebi'nin kızı Elgiz Çebi Yavuz ise "Biz babamın her zaman yanındayız ve destekçisiyiz. Başarılı bir iş adamı olmasının yanı sıra Beşiktaş'ı çok seven birisi. O sebeple çok başarılı olacağını düşünüyorum. Özellikle şeffaflıktan yana ve bu bizim çok hoşumuza giden bir şey. Çok başarılı olacağını düşünüyorum. Hem Beşiktaş için hem de ailemiz için hayırlısı olsun. Son karar babamın. Biz ailece vereceği her kararın arkasındayız. Onun kendi isteğiydi. Çok isteyerek girdi başkan adaylığına. İnşallah hayırlısı olursa, başarılı olacak" İfadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...