Ghezzal'dan şampiyonluk mücadelesi için "Gaziantep FK ve Hatayspor" vurgusu

Beşiktaş'ın yıldızı Rachid Ghezzal, Fenerbahçe derbisi öncesi açıklamalarda bulundu ve Gaziantep FK ve Hatayspor maçlarıyla ilgili TFF'nin alacağı karara göre ligi daha iyi yerde bitirmeyi hedeflediklerini söyledi.

NTV Spor 30.03.2023 - 16:35
Son Güncelleme: 30.03.2023 - 16:54

Beşiktaş'ın Cezayirli futbolcusu Rachid Ghezzal, Fenerbahçe maçı hazırlıklarını sürdüren takımının antrenmanı öncesinde açıklamalarda bulundu. Ghezzal hem sakatlık sürecini hem de derbiyle ilgili düşüncelerini anlattı.

Rachid Ghezzal'ın açıklamaları şöyle:

"YÜZDE YÜZÜMÜ VERMEYE ÇALIŞIYORUM"

"Derbiler kulüpler için önemlidir. Sakatlıktan döndüğümden beri elimden geleni yapıyorum ve yüzde yüzümü vermeye çalışıyorum. Taraftarın derbide olmaması kötü bir şey. Güvenlik nedeniyle sanırım böyle olması daha iyi, bilmiyorum. Biz 3 puanı alarak, taraftarlarımızı mutlu etmek istiyoruz."

"ŞENOL GÜNEŞ SAKATLIĞIMI HEP TAKİP ETTİ"

"Hocamızla iletişimimiz çok iyi. Sakatlığımı hep takip etti, yanımda oldu. Elimden geldiğince  sezon sonuna kadar gerçek Ghezzal'ı göstermeye çalışacağım."

"GAZİANTEP FK VE HATAYSPOR MAÇLARIYLA İLGİLİ BİR DEĞİŞİKLİK OLURSA..."

"Fenerbahçe'yi kovalıyoruz, onlar da Galatasaray'ı. Sezonu en iyi yerde bitirmek istiyoruz. Gaziantep FK ve Hatayspor maçlarıyla ilgili bir değişiklik olursa, ligi daha iyi şekilde bitirme durumu olursa, bunu hedefleriz."

"SAKATLIK NEDENİYLE DIŞARDA KALMAK KÖTÜ BİR HİSTİ"

"Çok zorlu bir ameliyat değildi, daha spesifik bir ameliyattı. Şu an iyiyim ve mutluyum, doğru kararı verdiğimizi düşünüyorum. Bu tarz sakatlıklar sonrası dönüş kolay olmuyor. Kariyerimin başlarında da bu tarz bir ameliyat yaşamıştım. Takımın size ihtiyacı olduğu bir baskı unsuru oluyor tabi. Elimden geldiğince kalan süreçte takıma fayda sağlamak istiyorum. Futbol oynarken en kötü şey sakat olmak. Kötü bir histi dışarıda olmak. Şu an mutluyum, takım arkadaşlarımlar beraber idmanlara çıkabildiğim için."

"DERBİDE ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ"

"Biz futbolcular olarak derbileri oynamayı çok severiz. Zor bir maç olacak ama biz elimizden geleni yapacağız galip gelmek için. Bizim için bir özgüven olacaktır galip gelmek ve ondan sonra da sezonun geri kalanında neler yapabileceğimize bakacağız."

Sayfa Yükleniyor...