Giresun'da Sözeri dönemi!

PTT 1. Lig ekiplerinden Giresunspor'da kulüp başkanı Mustafa Bozbağ, teknik direktör Erkan Sözeri ile anlaşmaya vardıklarını açıkladı.

NTV Spor 20.10.2015 - 19:52

Giresunspor Başkanı Mustafa Bozbağ, teknik direktör Sefer Yılmaz ile yolların ayrılmasının ardından yeni teknik direktörün belirlenmesi için bazı isimlerle temasa geçtiklerini belirtti.

Listede yer alan isimlerden Erkan Sözeri ile görüşme yaptıklarını ve anlaştıklarını ifade eden Bozbağ, "Geçtiğimiz sezon kendisi ile çalışmıştık. Tanıdığımız ve bildiğimiz bir isim. Bu nedenle diğer adaylar arasında Erkan Sözeri ismi ön plana çıktı. Kendisi ile akşam saatlerinde bir görüşme yaptık ve her türlü konuda da anlaştık" dedi.

Erkan Sözeri'yi Giresun'a davet ettiklerini aktaran Bozbağ, "Kendisi bu gece Giresun'da olacak. Yarın da Erkan hocayla bir yıllık sözleşme imzalayacağız" diye konuştu.

"SAMİMİYETLERİNE SONUNA KADAR GÜVENDİĞİM İÇİN..."
Balıkesirspor'da istedikleri sonuçları alamamalarından dolayı 5 Ekim'de istifa ettiğini anımsatan Erkan Sözeri, "Kan uyuşmazlığı oldu. Bu nedenle Balıkesirspor ile yollarımızı ayırmak zorunda kaldık" diye konuştu.
     
Giresunspor yönetiminden gelen teklifi değerlendirdikten sonra "Evet" dediğini belirten teknik direktör Sözeri, "Şimdi yeniden Giresunspor ile anlaşma sağladık. Giresunspor camiası ve taraftarını çok iyi biliyorum. Başkan ve yönetimin de samimiyetine sonuna kadar güvendiğim için gelen teklifi geri çevirmedim" ifadelerini kullandı.
     
Erkan Sözeri, Giresunspor'da ilk döneme göre daha başarılı olmak için çalışacağını vurgulayarak, takımı hak ettiği yere taşımaya çalışacaklarını sözlerine ekledi.

Sayfa Yükleniyor...