Gökhan Töre iddialı konuştu

Chelsea'den, Hamburg'a transfer olan ümit milli futbolcu Gökhan Töre, kendisini geliştirerek Bundesliga'da yıldız olmak istediğini söyledi.

NTV Spor

30.06.2011 - 23:16

Chelsea'den, Hamburg'a transfer olan ümit milli futbolcu Gökhan Töre, ''Hamburg'da kendimi, Bundesliga starı olabilmek için daha da geliştirmek istiyorum'' dedi.

Gökhan, takımın Sylt adasındaki kamp çalışmaları sırasında çeşitli Alman gazetelerine yaptığı açıklamada, ''Burada daha fazla şansım var. Hamburg'da kendimi daha iyi geliştirip bir şeyler yapacağıma inanıyorum'' diye konuştu.

Hamburger SV'ye transfer olmadan önce Real Madrid takımının Türk kökenli oyuncusu Mesut Özil ile birlikte İspanya'nın İbiza adasında tatil yaptığını ifade eden Gökhan, ''Mesut benim arkadaşım. Yaklaşık bir buçuk yıldan beri birbirimizi tanıyoruz. Tatilde kendisi ile Hamburger SV'deki konumum hakkında da konuştuk. Benim burayı tercih etmemin iyi ve doğru bir karar olduğunu söyledi'' şeklinde açıklamada bulundu.

Messi, Robben ve Aguero'yu kendisine örnek aldığını kaydeden Gökhan, gelecekte hangi milli takımda forma giyeceği konusunda ise henüz bir karar vermediğini söyledi.

Sayfa Yükleniyor...