"Gol yemeden maçı kazanmak istiyoruz"

A Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz, Lüksemburg maçıyla ilgili, "Kazanmak ve gol yemek istemiyoruz." dedi. Kuntz, Ferdi Kadıoğlu'yla ilgili ise "Ferdi çok yönlü bir oyuncu. Milli takımda böyle oyuncuların olmasından dolayı mutluluk duymamız lazım." yorumunda bulundu.

NTV Spor 22.09.2022 - 21:26
Anadolu Ajansı

UEFA Uluslar C Ligi 1. Grup'ta Lüksemburg'la karşılaşacak A Milli Takım'da teknik direktör Stefan Kuntz, mücadele öncesinde açıklamalarda bulundu.

Karşılaşmayla ilgili Kuntz, "Kazanmak ve gol yemek istemiyoruz. Rakibe saygımızdan ödün vermeyeceğiz ama sahada belki ufak dokunuşlar yapabiliriz." dedi.

Lüksemburg karşısındaki kadro tercihi ile ilgili ise 59 yaşındaki çalıştırıcı şunları söyledi, "5 tane önemli oyuncumuz sakatlıkları nedeniyle bugün yok. Ben Almanya Ümit Milli Takımı'nda çalışırken Ferdi'nin oynadığı Hollanda Ümit Milli Takımı'na karşı oynamıştık. Orada nasıl performans sergilediğini ve nasıl bir oyun ortaya koyabileceğini gördüm. Çok yönlü bir oyuncu. Milli takımda böyle oyuncuların olmasından dolayı mutluluk duymamız lazım. Sahada neler yapabileceğini göreceğiz."

Sayfa Yükleniyor...