Abdurrahim Albayrak: Başkanımız gözlerini açtı 'Galatasaray' dedi

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'i taburcu edilirken yalnız bırakmayan 2. Başkan Abdurrahim Albayrak, "Çok mutluyuz. Başkanımız gözlerini açtığı andan itibaren hep Galatasaray dedi" ifadelerini kullandı.

NTV Spor 15.05.2020 - 13:49 | Son Güncelleme: 15.05.2020 - 14:43

Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak ile Başkan Yardımcısı Yusuf Günay, başkan Mustafa Mustafa Cengiz'i taburcu edilirken yalnız bırakmadı. Mutlu ayrıldıklarını söyleyen Abdurrahim Albayrak, "Başkanım yürüyerek Galatasaray'a yakışan bir şekilde arabasına binerek gitti. Çok mutluyuz. Başkanımız evinde istirahat edecek. Gözlerini açtığı andan itibaren hep 'Galatasaray' dedi. Başka bir şey demedi. En ufak sorunlarını bile teker teker bize anlattı. Çözmeye çalıştı. Çözdü. Başkanımıza ve Uğur hocamıza (Ameliyatını yapan Uğur Türe) tekrar teşekkür ediyorum.

Hocamın müsadesiyle yaptık. Maskelerimizi taktık. Uzak mesafelerden yaptık. İnsanlar yanlış anlarlar ona bir açıklık getirmek lazım" dedi.

Başkan yardımcısı Yusuf Günay ise Mustafa Cengiz'in başarılı bir operasyon geçirdiğini vurgulayarak, "Sayın Başkanımız taburcu edildi. Galatasaray camiasına müjdeler olsun. Bundan sonra yönetim olarak el birliği ile Galatasaray için çalışmaya devam edeceğiz. Camiamız adına Uğur Türe hocamıza teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...