Griezmann'dan transfere açık kapı

Atletico Madrid'in yıldızı Antoine Griezmann, geleceğiyle ilgili net konuşmaktan kaçındı. Adı Manchester United ile anılan Griezmann, Atletico Madrid'de mutlu olduğunu söylemekle birlikte, menajerinin bazı kulüplerle görüşmeler yaptığını kabul etti.

NTV Spor

31.05.2017 - 17:08 | Son Güncelleme: 31.05.2017 - 17:21

Fransa Milli Takımının kampında bulunan Antoine Griezmann, geleceğiyle ilgili sorulara net yanıt vermekten kaçınıyor. Adı Manchester United ile anılan Griezmann’a bir kez daha Atletico'dan ayrılıp ayrılmayacağı soruldu.

“Kulübümde mutluyum.” diyen Griezmann, “Menajerim Atletico ile görüşüyor. Son kararımı kısa süre içinde vereceğim. Ancak dediğim gibi Atletico'da mutluyum. Koke ve Godin ile birlikte teknik direktörümüz Simeone ile görüştük. Geleceğim artık başkan Cerezo'nun ellerinde. Neler olacağını hep birlikte göreceğiz" dedi.

Avrupa’nın en iyi ligi olarak La Liga'yı gösteren Fransız oyuncu, “En alttaki takımlar bile kendi sahalarında size büyük sorunlar çıkarabiliyor. La Liga'dan sonra en çok Bundesliga'yı beğeniyorum. Tüm takımlar hücumu düşünüyor ve maçlar çok gollü geçiyor. Daha sonra Premier Lig geliyor. İlk 4'e girmek için en az 6 takımın mücadele ettiği çok zorlu bir lig." Diye konuştu.

Griezmann, İngiliz takımlarının son dönemde Şampiyonlar Ligi'nde başarılı olamamasını ise yoğun fikstüre bağladı ve şöyle konuştu, “Premier Lig'de devre arası tatili olmamasının takımları olumsuz etkilediğini düşünüyorum. Ayrıca kulüpler sadece Lig'de değil; 2 ayrı kupada ve Avrupa'da mücadele ediyor. Bu gerçekten çok yorucu bir tempo. Bu fikstürden çıkmak için geniş bir kadronuz olmalı. Ancak bu sefer de bazı oyuncuların mutsuz olmasının önüne geçemiyorsunuz. Bu nedenle İngiliz kulüplerinin işi hiç de kolay değil."

Sözleşme fesih bedeli 100 milyon Euro olan Griezmann'ın, Atletico'dan ayrılıp ayrılmayacağını önümüzdeki günler gösterecek.

Sayfa Yükleniyor...