"Grup liderliğini hak ettik"

Fenerbahçe'de Emre Mor, Rennes karşısındaki geri dönüşle ilgili, "Bu geri dönüşde bana göre inancımızın payı vardı. 3-0'dan geri dönerek kaliteli bir takım olduğumuz ortaya koyduk." dedi.

NTV Spor 27.10.2022 - 22:13
Son Güncelleme: 27.10.2022 - 22:21
DHA

UEFA Avrupa Ligi'nde Rennes'le 3-3 berabere kalan Fenerbahçe'de Emre Mor, maçın ardından karşılaşmayı değerlendirdi.

Liderliği hak ettiklerini belirterek sözlerine başlayan Emre Mor, "Geri döndük. Bu geri dönüş de bana göre inancımızın payı vardı. 3-0'dan geri dönerek kaliteli bir takım olduğumuz ortaya koyduk. Her takım bunu yapamaz bana göre. Bir sonraki maçımıza odaklanacağız Grubu lider olarak tamamlamak istiyoruz ve bunu hak ettiğimizi düşünüyorum." ifadelerini kullandı.

 

🟡FENERBAHÇE HABERLERİ🔵

Kaydettiği golü anlatan 25 yaşındaki oyuncu, "Önde kapmış olduğumuz bir top vardı. Hocamız da bizden bunu istiyordu. Michy'nin de hakkını teslim etmem gerekiyor. Ben de bir anda kaleciyle karşı karşıya kaldım. Şans benim yanımdaydı. Şut attım ve gol oldu. Bu geri dönüşü hak ettiğimizi düşünüyorum." dedi.

Taraftarların desteğine değinen Emre Mor, sözlerini şöyle tamamladı, "Gerçekten tarafarlarımızı muazzam bir destek veriyor. Ben de bunu saha içinde hissediyorum. Taraftarları mutlu etmek için futbol oynuyorum. Bunu hissedemezsem futbolu bıraktığım gündür. Bugün en önemli şey geri dönüştü ve bundan dolayı keyifliyim."

Sayfa Yükleniyor...