GS Bonus Card bir ilke imza atıyor

(ADVERTORİAL) Türk Telekom Arena'nın açılışı ile birlikte GS Bonus Card, dünyada ilk yaratacak.

NTV Spor 06.08.2010 - 12:39

(ADVERTORİAL) Galatasaraylı taraftarlara pek çok ayrıcalık sunan ve dünyada ilk olan özelliklere sahip GS Bonus Card, Türkiye'nin en başarılı ve en yenilikçi kulübü Galatasaray Spor Kulübü ile kredi kartı dünyasının lideri Bonus'un dağıtıcıları DenizBank ile Garanti Bankası işbirliği ile 2009 Kasım ayında taraftarlara sunuldu.

Classic, Gold ve Platinum olmak üzere 3 farklı kart tipi ve 2 ayrı kart görseli bulunan GS Bonus, Bonus Card'ın mevcut bütün özelliklerini taşıyor ve kart sahipleri Bonus'un tüm kampanyalarından yararlanabiliyorlar. Master Card Paypass altyapısı ile temassız ödeme özelliğine de sahip olan GS Bonus Card, 35 TL ve altındaki ödemeleri bozuk para taşımadan, hızla ve güvenle gerçekleştirmeye imkan veriyor. Tüm bu özellikleriyle üst düzey bir kredi kartı özelliğine kavuşan GS Bonus Card aynı zamanda barındırdığı taraftar kart özellikleriyle taraftarlara sayısız avantajı da beraberinde sunuyor.

Piyasaya sunulduğu ilk 8 aylık dönemde taraftarın büyük desteğiyle 110 bin kart adedini aşan GS Bonus Card, bu sezon hem Galatasaray'a, hem de taraftara çok daha verimli olacak hale geliyor.

GS Bonus Card'ın sunduğu ayrıcalıklar dünyası
Galatasaray Profesyonel Futbol Takımı'nın, Turkcell Süper Lig, Avrupa Kupaları ve Türkiye Kupasını kapsayan tüm iç saha maçlarına, biletlerin satışa sunulduğu ilk 2 gün öncelikli bilet satın alma hakkına sahip oluyorlar. Kombine kart alımlarında GS Bonus Card sahipleri, taksit imkanından yararlanıyor. Galatasaray Store'larda sadece kart sahiplerine özel kampanyalardan ve indirimlerden yararlanabiliyor; ayrıca yine Galatasaray Store'larda 100 TL'lik alışverişlerine anında 10 TL Bonus ve 8 taksit imkanına kavuşabiliyorlar.

Çekilişlerle, Galatasaray Profesyonel Futbol Takımı oyuncularının yer alacağı özel organizasyonlara katılma hakkına sahip oluyor, oyuncularla tanışma, oyuncularla birlikte özel tribünde maç izleme, yurt dışı maçlara takım uçağı ile seyahat etme, imzalı formalar, antrenmanları izleme, oyuncularla yemek  vb. gibi birçok rüya hakları kazanma fırsatları da yine GS Bonus'un taraftarlara sunduğu önemli bir ayrıcalık.

İçinde GSMobile, GSBilyoner ve GSTV'nin de yer aldığı Galatasaray Dünyası'na özel tüm kampanyalardan öncelikli ve indirimli olarak faydalanabiliyor. Galatasaray Dergisi'ne indirimli abone olabiliyorlar, Galatasaray Spor Okulları'na indirimli kayıt imkanlarından yararlanıyorlar.

GS Bonus Card aynı zamanda Petrol Ofisi istasyonlarında indirim ve çeşitli avantajlar sunan Pozitif Card özelliklerini de önümüzdeki günlerde bünyesinde barındırarak kullanıcılarına bir yenilik daha sunuyor.

Galatasaray'la işbirliği içerisinde olan firmalarla, Galatasaray'ın sponsor firmalarıyla gerçekleştirilen kampanyalarla da GS Bonus sahiplerine sayısız avantaj sunuluyor. Yurtiçi Kargo ve Medical Park ile başlayan işbirliği ile GS Bonus sahipleri tüm ödemelerde %20 indirim kazanıyorlar.

GS Bonus, dünyada bir ilke imza atıyor
Türk Telekom Arena Stadyumunun açılışı ile birlikte GS Bonus Card, dünyada ilk olan bir uygulamayı daha başlatıyor. Stadyumun hizmete girmesinin ardından, Galatasaray Futbol Takımı'nın burada oynayacağı resmi maçların biletleri GS Bonus Card'lara yüklenirken, stadyuma girişler de kart ile yapılacak. Aynı zamanda Galatasaray taraftarları temassız ödeme özelliğine sahip kartları ile 35 TL ve altındaki ödemelerini bozuk para taşımadan ve beklemeden stadyum dahilindeki satış noktalarından yaparken, stadyum içinde de pek çok özel fırsattan faydalanabilecekler. GS Bonus Card'a sahip olan tüm taraftarlar Türk Telekom Arena'da bilet alımından stad içi alışverişlerine, otoparktan otoyol kullanımına kadar tüm ihtiyaçlarını GS Bonus Card'la karşılayabilecekler.

Dünyanın her yerinde kullanılmasının yanında Türkiye'nin en geniş üye iş yeri ağında ek bonus kazandırıp taksit imkanı sunan GS Bonus Card'a sahip olmak isteyen taraftarların cep telefonlarından GSBONUS yazıp, 5110'a kısa mesaj atmaları yeterli oluyor. Ayrıca, Deniz Bank ve Garanti Bankası şubeleri ile her iki bankanın internet şubeleri ve çağrı merkezleri üzerinden de başvuru yapılabilecek.

Ön ödemeli GS Bonus Card
Türk Telekom Arena'daki tek geçerli sistem olacak olan GS Bonus Card'ın kredi kartı kullanmayanları mağdur etmemesi için stadyum dahilinde aynı işlevi görecek GS Bonus ön ödemeli kart piyasaya sunulacak. Böylece dileyen tüm Galatasaray taraftarları GS Bonus dünyasına adım atabilecek.

Galatasaray Markaları
Alanında Türkiye'nin en değerli markası olan Galatasaray, bağımsız kuruluşlar tarafından yapılan tüm araştırmalarda ve saha bulgularında Türkiye'de en fazla taraftar grubuna sahip kulüp olarak öne çıkıyor. Bu büyük potansiyeli harekete geçirmek üzere GSMobile, GSTV, GSBilyoner gibi birçok öncü markayı taraftarlara sunan Galatasaray, bu markaları yaratırken seçtiği lider iş ortakları ile kulübe yaraşır şekilde güçlü markalar oluşturmak üzere tüm planlarını yapıyor.

Ticari markaların sunumunda kulübün temel felsefesi taraftarların kullanım alışkanlıklarını değiştirmeden en kaliteli hizmet ve ürünü hiçbir ek maliyet yaratmadan sunabilmek üzerine kurulu.  GS Bonus projesinde de aynı yaklaşımla hareket eden Galatasaray, bu sayede taraftarlardan değil, iş ortaklarıyla olan anlaşmalardan gelir elde edecek markaları ortaya çıkarıyor. GS Bonus'ta 4 yılın sonunda 1 milyon Galatasaraylı'yı GS Bonus Card sahibi yapmayı planlayan kulüp, taraftara sunulan avantajların artmasıyla ve taraftarın projeye olan inancını göstermesiyle bu tahmini rasyonel bir öngörü olarak görülüyor.

Türkiye'nin en avantajlı kart dünyası Bonus'a Galatasaray'ın çok özel avantajlarının eklenmesiyle ortaya çıkan GS Bonus, büyük Galatasaray taraftarının ruhunu ve aşkını da bu karta dahil ediyor.

Sayfa Yükleniyor...