Güldüren Grosskreutz yorumu!

Galatasaraylı Semih Kaya ve Olcan Adın, Adil Oyun programında sarı-kırmızılı kulübün gündemini değerlendirdi. İki oyuncu teknik direktör değişikliği için ne düşünüyor? Grosskreutz'un ayrılmak istemesiyle ilgili ne dediler? Galatasaray'ın hedefleri ne? Hepsi bu akşam 22.20'de Adil Oyun'da olacak.

NTV Spor 03.12.2015 - 13:23

Galatasaraylı Semih Kaya ve Olcan Adın, Adil Oyun programına konuk oldu.

İki oyuncu Aydın Üniveristesi'nde öğrencilerin sorularını yanıtladı. 

Semih ve Olcan sarı-kırmızılı kulüpte yaşanan teknik adam değişikliğini değerlendirdi.

"Hamza hoca gerçekten çok başarılı bir iş ortaya çıkardı. Prandelli döneminde çok kötü gidiyorduk ve geldiği gibi bazı şeyleri değiştirdi. Bu değişimi hem aldığımız sonuçlar hem de kupalarla görebiliyoruz. Geçen sene olduğu gibi bu sezon da iyi bir başlangıç gerçekleştiremedik. Yeni hoca gelir, gider bu konular bizi aşan şeyler ancak biz Hamza Hamzaoğlu ile başarılı işler yaptık ve 3 kupa kazandık. Şimdi Mustafa Denizli geldi ve takımımıza pozitif etki yarattı. Hamza hocanın gidişi bizim için şok oldu. Hiç beklediğimiz  bir durum değildi ve ben haberi evde aldım, inanamadım."

Semih Kaya: "Mustafa hoca gerçekten babacan birisi. Kişilik ve kariyer olarak herşey ortada. Takımın başına gelmesi bizim için büyük bir şans. Bunu övgü anlamında söylemiyorum. Eğer verdiği taktikleri biz uygulayabilirsek başarılı olacağımıza inanıyoruz."

Semih Kaya takımdan ayrılmak isteyen Grosskreutz ile ilgili ilginç bir yorum yaptı; "Sanırım ailesi ilgili sıkıntılar yaşıyormuş. Açıkçası ben şaşırdım. 27-28 yaşında birisi ailesinden nasıl uzak kalamaz. Almanya dışında ilk kez bir yere gelmiş. Demek ki maddi durum iyi."

İki oyuncu takım olarak hedeflerinin UEFA Avrupa Ligi şampiyonluğu olduğunu söyledi.


 

Sayfa Yükleniyor...