"Gururla Trabzonspor formasını taşıdım"

Trabzonspor'u 1-0 yendiklerin maç sonrası EY Malatyasporlu Rahman Buğra Çağıran açıklamalar yaparken, "Bu maç benim için çok farklı anlam taşıyordu. Gururla Trabzonspor formasını taşıdım." dedi.

NTV Spor

21.10.2017 - 22:38

Maçı değerlendiren Buğra Çağıran, "Bu maç benim için çok farklı anlam taşıyordu. Futbolu öğrendiğim kulübe karşı oynadım. Trabzonspor alt yapısında oynadım. Gururla o formayı taşıdım. Futbol profesyonelce olduğu için bugün burdayım. Onlara karşı galip geldik. Takım arkadaşlarımın ayaklarına sağlık. hepsine çok teşekkür ediyorum. İnanılmaz mücadele ettik. Bu galibiyete ihtiyacımız vardı. İhtiyacımız olanı bu sahadan aldık." açıklamalarını yaptı.

Trabzonspor'un genç isimleri Abdülkadir ve Yusuf'un alt yapıdan çıktıklarının hatırlatılması üzerine ise Rahman Buğra Çağıran, "Verilen şansları çok iyi değerlendirdiler. Çiçek gibi futbolcular. Batuhan Alparslan ve Uğurcan Çakır da ayrı birer değer. Sıkıntılı olduklarını anlıyorum. Her gecenin bir sabahı var. onların da bu durumdan kurtulacaklarına inanıyorum" diyerek sözlerini tamamladı.

Sayfa Yükleniyor...