Guti'den Zidane'a güvenoyu!

Real Madrid'in eski oyuncularından Guti, eflatun - beyazlı ekibin çalıştırıcısı Zinedine Zidane’a destek verdi. Guti, Şampiyonlar Ligi'ndeki Paris Saint-Germain maçlarından ne sonuç çıkarsa çıksın, yola Zidane ile devam edilmesi gerektiğini söyledi.

NTV Spor 13.02.2018 - 14:13

Real Madrid'in efsane futbolcularından Gutı Hernandez, bu sezon takımın ligdeki kötü gidişatından dolayı eleştirilere hedef olan teknik direktör Zinedine Zidane’a sahip çıktı.

Guti, eflatun beyazlı ekibin Zidane ile son 2 yılda Şampiyonlar Ligi şampiyonu olduğunu hatırlattı. Guti, Kral Kupası'ndan elenen, La Liga'da ise şampiyonluk yarışının uzağında kalan Real Madrid'in Devler Ligi'ndeki Paris Saint-Germain karşılaşmalarının çok önemli olduğu değerlendirmesini yaptı. İspanyol futbol adamı, "Madrid artık son kurşununu atacak. Ama ne olursa olsun bu Zidane'ın son yılı olmamalı. Onun yaptıklarını unutamayız" ifadelerini kullandı.

1995 ila 2010 yılları arasında forma giydiği Real Madrid'de şu sıralar 18 yaş altı takımı antrenörlüğü yapan Guti, başkan Florentino Perez'in kendisine a takım teknik direktörlüğü önerisi yapması halinde teklifi reddedemeyeceğini dile getirdi.

Sayfa Yükleniyor...