"Guti’nin Beşiktaş’taki cehennemi"

Pepe’nin Beşiktaş’tan ayrılmasının ardından İspanyol medyasının gözü siyah beyazlı kulübe çevrildi.

NTV Spor 17.12.2018 - 17:40

İspanyol spor gazetesi Marca, geniş kapsamlı bir Beşiktaş haberi yayınladı. "Guti’nin Beşiktaş’taki cehennemi" başlığını kullanan Marca, siyah beyazlı kulüpteki mali sorunlar nedeniyle İspanyol antrenörün zorlu bir dönem yaşadığına vurgu yaptı.

Haberde "Guti, Real Madrid'den Beşiktaş'a şampiyon olarak Şampiyonlar Ligi'nde yer almak için gitti. Ancak işler istediği gibi yürümüyor. Ayrıca Guti takıma dahil olduğunda başkan Fikret Orman'ın söylediği koşullar şimdiki koşullardan farklıydı. Mali sorunlar nedeniyle Negredo, Fabri, Mitrovic ve Tosic'in takımdan ayrıldı fakat problemler çözülmedi. Maaşların ödenmemesi sebebiyle oyuncuların memnuniyetsizliği giderek büyüyor. Son olarak Pepe takımdan ayrıldı. Ancak Pepe son olmayacak. Önümüzdeki birkaç gün içinde Quaresma, Adriano, Karius ya da başka bir futbolcu da takımdan ayrılabilir." ifadelerine yer verildi.

Gazete ayrıca Guti’nin problemelere rağmen Beşiktaş’ın başarısı için Şenol Güneş'e elinden geldiği kadar yardım ettiğini ancak kulüpteki problerin işini zorlaştırdığına dikkat çekti.

Sayfa Yükleniyor...