"Güzel günler bizi bekliyor"

Anderlecht karşısında 1 gol ve 1 asistle 2-0'lık galibiyetin mimarı olan Fenerbahçe'nin Fransız yıldızı Mathieu Valbuena, "Güzel günler bizi bekliyor" dedi.

NTV Spor 08.11.2018 - 23:51

Maçın ardından açıklamalarda bulunan Fransız oyuncu, galibiyeti Koray Şener'e armağan etti ve “Bizim için çok önemli galibiyetti. Bunun birçok sebebi var, birkaç gün önce hayatını kaybeden taraftarımız Koray Şener için sahadaydık. İsterdik ki bu akşam galibiyeti onunla kutlayalım” dedi.

"Galatasaray maçında saha içerisindeki duruşumuzla iyi bir görüntü sergilemiştik." diyen Fransız oyuncu, "Anderlecht karşısında da mental açıdan ve takım ruhu açısından aynı şekilde sahadaydık ve bunun sonucunu da aldık” ifadelerini kullandı.

Tecrübeli futbolcu "Son dönemde biz gerçek bir aile gibi mücadele ediyoruz" diye konuşurken, "Fenerbahçe'nin hedefleri gruptan çıkabilmek. Bizi bekleyen güzel günler var. Milli maç arası öncesinde Alanyaspor karşısında da sahadan galip ayrılıp, yolumuza devam ederiz. Gerçek bir takım ruhu gösteriyoruz. Tek hedefimiz bunu sürdürmektir” sözleriyle açıklamalarını yaptı.

Sayfa Yükleniyor...