Abdullah Avcı'dan Cenk Tosun açıklaması

Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı, 2. yarı öncesi çalışmalar hakkında bilgi verirken; transferle ilgili de Cenk Tosun'un gelişine açık kapı bıraktı; "Güzel şeyler hayal ettiriyorlar"

NTV Spor

08.01.2020 - 18:04

Beşiktaş teknik direktörü Abdullah Avcı, Antalya'da devam eden kamp çalışmaları sırasında açıklamalar yaptı. Deneyimli teknik adam transfer konusunu ve özellikle Cenk Tosun söylentileri hakkında TRT SPOR'a konuştu.

"Transfer yapabilecek miyiz konuşacağız"

Abdullah Avcı transfer hakkında "Bugün başkan kampa katılacak. Onunla bir toplantı yapacağız. Limitlere bakacağız. Transfer yapabilecek miyiz yoksa yapamayacak mıyız, bunları konuşacağız. Biz her durumda mevcut performansı yukarıya çekeceğiz. Bu da bir transferdir aslında" dedi.

Çalışmalarla ilgili konuşan Avcı, "Verileri takip ediyoruz. Şu anki seviyemiz gayet iyi. İlk yarıdaki performansımızı nasıl artırırız ve takım oyununu arttırırız bunun için çalışıyoruz. Bu aylar güzel aylar. Maçın olmadığı ve kamp ayları, çalışma dönemi. Umarım buradaki performanslar maçlara da yansır. İkinci yarı çok daha iyi olacağını düşünüyorum. İlk dönemlerim kolay değildi. Yeni bir takım, biz yeniyiz, oyuncuların düşünceleri var. Sakat oyuncuların düzelmesi, transferlerin etkisi, bizim dokunuşlarımız… Daha sonra da potaya girdik. Bunun sunumuna da yarın arkadaşlarımıza yapacağız ve detayları anlatacağız” dedi. 

"GÜZEL ŞEYLER HAYAL ETTİRİYORLAR"

Burak Yılmaz’ın ismi transferde geçen Cenk Tosun’la ilgili 'Come to Beşiktaş' demesi üzerine Abdullah Avcı, "Benim için de güzel şeyler hayal ettiriyorlar. İki milli takım oyuncusu..." ifadelerini kullandı. 

Sayfa Yükleniyor...