Hagi: "Pişman değilim"

Galatasaray'da görevine son verilen Gheorghe Hagi, Sarı-kırmızılı kulübe veda ederken son açıklamasını yaptı ve "Galatasaray'da yaptıklarım için pişman değilim. Taraftar her zaman takımına destek olmalı. Galatasaray'ın gelecekteki planlarında yer almadığım için oturduk ve anlaşarak vedalaştık" dedi.

NTV Spor 25.03.2011 - 17:48

Galatasaray'da görevine son verilen Gheorghe Hagi, Sarı-kırmızılı kulübün binasından ayrılmadan önce son açıklamalarını yaptı. Üzgün olduğu her halinden belli olan Rumen çalıştırıcı, pişman olmadığını dile getirirken, Adnan Polat ile yaptığı görüşmede, Galatasaray'ın gelecekteki planlarında yer almadığını öğrenip karşılıklı anlaşarak ayrılma kararı aldığını ifade etti.

HAGI'NİN GÖREVİNE SON VERİLDİ

HAGİ'NİN YERİNE ÜNDER GETİRİLDİ

ADNAN POLAT HAGI'NIN ARDINDAN KONUŞTU

HAGI'NİN SON AÇIKLAMALARI: ANLAŞARAK AYRILDIK
"Ben sadece tek bir şey söylemnek istiyorum, son basın toplantısında da söylemiştim. Biz Galatasaray'ı temsil ediyorduk, ediyoruz. Her şeyimizi Galatasaray için veriyoruz. Şu anda benim için en önemlisi Galatasaray'ın geleceğidir. Galatasaray'ın geleceği için bu adımı attım. Fenerbahçe maçından sonra, bu hafta içerisinde sayın başkanımızla hep oturup konuştuk, bir sene daha sözleşmemiz olmasına rağmen gördüm ki Galatasaray'ın projelerinde yer almıyorum. Bu konuları gördükten sonra karşlılıklı olarak konuşltuk ve anlaştık ve sözleşmemin feshedilmesine karar verdik.

HAGI'NİN SON AÇIKLAMALARI: İŞLER İSTEDİĞİM GİBİ GİTMEDİ
Bir kişinin ayrılması en kolay şey. Daha önce Galatasaray'a hem oyuncu olarak hem de teknik direktör olarak geldiğimde işlerin iyi gittiğini düşünüyorum. Ama maalesef  bu defa istediğim gibi gitmedi. Şu anda bunun sebeplerini açıklayacak durumda değilim. Sadece şu anda Galatasaray'ın geleceğinde yer almadığım için nokta koymanın çok yararlı olacağına karar verdim. Tabii ki ben de çok üzgünüm ama hiç bir şekilde pişman değilim.

HAGI'NİN SON AÇIKLAMALARI: GELECEK DÜŞÜNÜLMELİ
Taraftarlar her zaman bir kulübün malvarlığı 12. oyuncusudur. Çok önemliler bir takım, bir kulüp için. Ben her zaman taraftar için oynadım, her zaman onları sevindirmek için oynadım. Her zaman taraftarların, kulüplerinin iyi gününde kötü gününde takımlarının yanında olmasını istiyorum. Ancak onların desteğiyle takım güçlü olur. Biliyorum onlar da çok üzgün, benim de ayrılış nedenim budur. Galatasaray geleceğini düşünerek iyi adımlar atmalıdır. Şu andaki durum iyi değil ama hep yarın düşünülerek adımlar atılmalı. Bu şekilde hep yarın düşünülürse Galatasaray hak ettiği yere gelecektir.

HAGI'NİN GÖREVİNE SON VERİLDİ

HAGİ'NİN YERİNE ÜNDER GETİRDİLDİ

ADNAN POLAT HAGI'NIN ARDINDAN KONUŞTU

Sayfa Yükleniyor...