Hakan Kutlu 1 puandan memnun

Erzurumspor Teknik Direktörü Hakan Kutlu, Bodrumspor ile puanları paylaştıkları maç sonrasında yaptığı açıklamada, "Kazanmamız lazımdı ama deplasmanda alınan bir puan, özellikle bizim gibi alt sıralardan kurtulmaya çalışan birtakım için önemli diye düşünüyorum." dedi.

NTV Spor 26.03.2023 - 17:52

Erzurumspor FK Teknik Direktörü Hakan Kutlu, Bodrumspor deplasmanında 0-0 berabere kaldıkları maç sonrasında düzenlediği basın toplantısında sıcak havada iyi futbol oynayan her iki takımı da tebrik etti.

İki takımında futbolun güzelliklerini ortaya koymaya çalıştığını anlatan Kutlu, şunları söyledi:

"Bodrumspor uzunca bir süre 10 kişi oynamak zorunda kaldı. Oyunun belli bölümlerinde özellikle son anlarında iki tane çok net pozizyon vardı. İyi oynadılar. İlk yarıda rakibimiz 10 kişi kaldığında yakaladığımız pozisyonlar vardı. Galip gelebilirdik ama olmadı. Bodrumspor kontraatakta çok etkili bir takım. Rakip 10 kişiyken bunun sıkıntılarını yaşadık ama 10 kişi oynayan bir takıma karşı kazanmamız gerekiyordu. Sahada oyuncularımızın gösterdiği duruş ve kazanma isteği bizi sevindiriyor. İleriye yönelik bizim bakış açımızı pozitife doğru yönlendiriyor. Kazanmamız lazımdı ama deplasmanda alınan bir puan, özellikle bizim gibi alt sıralardan kurtulmaya çalışan birtakım için önemli diye düşünüyorum."

Sayfa Yükleniyor...