Hakeme 'Sen çal penaltını' dedim

Giresunspor kalecisi Onurcan Piri, Beşiktaş gibi büyük takımlara karşı bazen güçlerinin yettiğini bazense yetmediğini söyledi. 28 yaşındaki file bekçisi konuk ekibin kazandığı penaltı pozisyonunda hakemle arasında geçen diyaloğu da anlattı.

NTV Spor 08.10.2022 - 23:37
Anadolu Ajansı

Beşiktaş'ı tebrik ederek sözlerine başlayan Onurcan Piri, "Böylesine büyük bir takım burada ağırladığımız için mutluyuz. Ayaklarına sağlık. İyi hazırlandığımız bir maçtı. Fırsatlar da bulduk fakat ilk yarıda bize yakışmayan kötü bir performans sergiledik. İçeride bunu konuştuk. Böyle büyük bütçeli takımlara karşı zor oluyor. İmkânsız değil, 11'e 11 oynanıyor; fakat bazen gücünüz yetiyor bazen yetmiyor. Tebrik ediyorum. İyi bir takım olacağımızı düşünüyorum. Ligde neredeyse yeni yeni oynuyoruz" dedi.

Penaltı pozisyonu için düşünceleri sorulan Giresunspor file bekçisi, "Her hafta kaleci departmanımızla analizlerimizi yapıyoruz. Öncesinde gol oldu, hakeme de söyledim "İlk pozisyon penaltı" fakat, avantaja bıraktığı pozisyon çok net fauldü. "Sen çal penaltını" dedim. Bir şansımız daha olsun, teslim olmayalım ki öyle de oldu. Çalıştığımız yerden geldi penaltı. Benim için de iyi oldu, mutluluk verici "

Sayfa Yükleniyor...