"Haksız olan hiçbir şeyi..."

Kayserispor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, Spor Toto Süper Lig'de Akhisar Belediyespor gibi önemli takımı 3-2 yenmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Kafkas, hakem hatalarının kendileri lehine olsa bile istemediğini vurguladı.

NTV Spor 13.12.2015 - 17:12

Kafkas, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, taraftarlarının önünde uzun süre sonra galip gelmenin önemli olduğunu belirtti.

Zor bir karşılaşmayı kazanmayı başardıklarını vurgulayan Kafkas, şöyle konuştu:

"Maç bölüm bölüm zorlu geçti. Zaten ortaya koyduğu futbolla ön planda olan takıma karşı oynadık. Özellikle iç sahadaki galibiyet bizim için çok değerli. 17 puana ulaştık, kritik bir puandı. Oyunun hakimiyeti bizdeyken bir gol yedik. Daha sonra oyuncularım toparlandı ve öne geçmesini bildik. 10 kişi kalana kadar oyun tamamen bizdeydi. 10 kişi kaldıktan sonra doğal olarak baskıyı yedik. Böyle önemli bir takımı 3-2 yendiğimiz için mutluyuz."

Kafkas, haksız olan hiçbir şeyi ne kendisinin ne de Kayserispor'un istediğini dile getirerek, "Geçen hafta biz hakemden serzenişte bulunmuştuk. Ben kime haksızlık yapılırsa aynı kendime yapılmış gibi yüreğimde hissediyorum. Bunu da açık dille ifade ediyorum. Zaman zaman bizim aleyhimize de çok şeyler oldu. Akhisar Belediyespor takımını tebrik ediyorum, başarılar diliyorum" diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...