"Hala bu seviyede oynayabildiğim için müteşekkirim"

Süper Lig'in 25. haftasında Beşiktaş, MKE Ankaragücü'nü 2-1 mağlup etti.

NTV Spor

06.03.2020 - 22:41

Beşiktaş'ın Kanadalı futbolcusu Atiba Hutchinson, karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu.

Hutchinson "Çok önemli bir maçtı. İç sahamızda önemli bir performans göstermemiz grekiyordu. Alanyaspor gibi önemli bir maçı kazandıktan sonra burada kazanamamak üzücü olurdu. Maça iyi başladık. Erken gol bulduk. Golün ardından bir gol daha bulmaya çalıştık. İkinci gol geç geldi. 3 puan almaya devam ediyoruz. Maç maç önümüze bakmaya devam edeceğiz" dedi.

Atiba Hutchinson, 37 yaşında performansının üst düzey şekilde devam ettiği yorumu için ise "Hala bu seviyede oynayabildiğim için müteşekkirim. Büyük bir kulüpte oynamak çok önemli. Elimden geldiğince çalışıyorum. Bazen işler istediğiniz gibi gitmeyebiliyor. Ancak bu, bir kişiyle yapılan bir iş değil. Ne yapıyorsak hep birlikte yapıyoruz. Resmin tamamını görmek ve takımın performansını atlamamak lazım" ifadelerini kullandı.

Beşiktaş'ın ABD'li futbolcusu Tyler Boyd ise "Güzel bir duygu. Eski takım arkadaşlarıma karşı oynamak güzeldi. Bizim adımıza da olumlu bir maç oldu. Tek hayal kırıklığım, kalemizde gördüğümüz goldü. Pes etmedik. Olumlu oynadık ve kazandık" dedi.

Sayfa Yükleniyor...