Hamann eski kulübünü eleştirdi!

Eski Liverpoollu oyuncu Dieter Hamann, menajer Jurgen Klopp'un sözleşmesinin 6 yıllığına uzatılmasını sorguladı. Hamann, Liverpool yönetiminin aklıyla değil; kalbiyle hareket ettiği görüşünde.

NTV Spor

06.02.2017 - 12:34 | Son Güncelleme: 06.02.2017 - 12:43

Premier Lig'de sezona fırtına gibi giren Liverpool, hızla zirveden uzaklaşıyor. Bir ara Chelsea ile şampiyonluk mücadelesi veren Kırmızıların, son haftalarda üst üste aldığı kötü sonuçlarla Şampiyonlar Ligi’ne katılması dahi tehlikeye girdi.

Son 5 maçtır kazanamayan Liverpool, Chelsea'nin 13 puan gerisinde 5. basamağa kadar gerilemiş durumda. Kırmızılar bu süreçte İngiltere Lig Kupası ve Federasyon Kupası'na da veda etti.


Liverpool yönetiminin, sezon başında menajer Jurgen Klopp'un sözleşmesini 4 yıl daha uzatmasına eleştiriler de başladı. Eleştiri sahiplerinden biri de Dieter hamann. Eski Liverpoollu oyuncu, Klopp'un sözleşmesinin uzatılmasında çok acele edildiği görüşünde. Klopp ile eski menajer Brendan Rodgers'ın puan ortalamalarının hemen hemen aynı olduğunu vurgulayan Hamann, "Yönetim aklıyla değil; kalbiyle hareket etti. Klopp tabi ki çok iyi bir menajer. Ancak Premier Lig’e nasıl uyum sağlayacağını görmeden, yönetimin kendisine bu kadar uzun bir sözleşme vermesi tam bir çılgınlık" dedi.

Sayfa Yükleniyor...