Hamsik ve Sörloth aynı takımda (!)

Narkozun etkisindeki iki Trabzonspor taraftarı gülümseten anlar yaşadı. Bir vatandaş Trabzonspor'un maçını anlatırken, diğeri ise “Bir su bir de Trabzonspor şampiyonluğu istiyorum” dedi. İntihara kalkışan başka bir vatandaşı da aşağıda toplanan kalabalık, “Şampiyonluğu görmeden gitme” diyerek ikna etmeye çalıştı.

NTV Spor 07.12.2021 - 08:25

Süper Lig'de 15. hafta geride kalırken Teknik Direktör Abdullah Avcı önderliğindeki Trabzonspor, yoluna namağlup devam ediyor. Oynadığı futbol ve rakiplerine attığı farkla bu sezon şampiyonluğun bir numaralı favorisi olarak gösterilen BordoMavililer'de taraftarlar da bu havaya girmiş durumda.

Akşam gazetesindeki haberde; kentte takıma büyük destek sürerken, ameliyata giren Trabzonsporlu taraftarların da aklının şampiyonlukta olduğu görüldü. İki ayrı vatandaş, ameliyat olduktan sonra narkozun etkisinde tutkunu oldukları Trabzonspor'u unutmadı. Bir vatandaş, "Bir su istiyorum bir de Trabzonspor şampiyonluğu... Başka bir şey istemiyorum" diye sayıkladı.

HAMSİK & SÖRLOTH AYNI TAKIMDA...
Narkozun etkisindeki diğer vatandaş ise Trabzonspor bir maçını anlatarak spikerlik yaptı ve "Nwakaeme iki kişiyi geçti. Sörloth'a verdi, geriye doğru geldi, Marek Hamsik'e... Marek Hamsik kaleye, direkten döndü, Sörloth tamamladı. Aleksander Sörloth..." ifadelerini kullandı.

Kentte yaşanan bir intihar vakası da Trabzonspor aşkı sayesinde çözüldü. Ortahisar ilçesinde bunalıma girip intihara kalkışan bir vatandaş kız arkadaşının gelmesini istedi ve "Buraya gelecek" dedi. Aşağıda toplanan kalabalık ise 'Gardaşım gel, şampiyonluğu görmeden gitme gel" diyerek ikna etmeye çalıştı. Kız arkadaşı olay yerine gelince intihardan vazgeçip aşağıya indi.

Sayfa Yükleniyor...