Hamzaoğlu: Futbol böyle bir şey

Ziraat Türkiye Kupası'nda Galatasaray'a penaltılarla elenen Yeni Malatyaspor'da Hamza Hamzaoğlu karşılaşma sonrası açıklamalar yaptı.

NTV Spor 13.01.2021 - 00:05 | Son Güncelleme: 13.01.2021 - 00:46

Ziraat Türkiye Kupası son 16 turunda Yeni Malatyaspor, Galatasaray'a elendi. Kupaya veda etmenin üzüntüsü yaşayan Hamza Hamzaoğlu, karşılaşma sonrası A Spor'a açıklamalar yaptı.

"Nasıl oynamamız gerekiyorsa öyle oynadık. Skoru da yakaladık ama futbol böyle bir şey. Son anda küçük bir anda konsantrasyon eksikliği gol yemenize neden olabiliyor. Güzel maç oldu ama turu geçsek daha güzel olurdu. Nasip, son dakikada yedik. Şansımız olsa penaltılarda da eleyebilirdik. 'Kısmet böyleymiş' demekten başka elden bir şey gelmiyor. Galatasaray'a da bundan sonra başarılar dilerim. Söyleyecek bir şeyim yok. Son dakikada kaybettiğimiz için üzüldük. Yapacak bir şey yok, bu maçlar böyle."

Hamzaoğlu, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında değerlendirmelerde bulundu.

Bugün güzel bir maçı geride bıraktıklarını ifade eden Hamzaoğlu, güzel bir mücadele örneği sergilendiğini anlattı.

Maçı karşılaşmanın son bölümünde kaybettiklerini belirten Hamzaoğlu, şunları kaydetti:

"Böyle bir maçla ilgili konuşmak açıkçası zor oluyor. Bazen 'kazandık' derken kaybedebiliyorsunuz, futbol böyle bir şey değil. Zor bir maçı geride bıraktık. 120 dakika kolay değil. Oldukça yorulduk. Hafta sonu oynayacağımız maça hazırlanmak zorundayız. Nasip böyleymiş. Aslında kupada ilerlemek hedefe gitmek isterdik ama olmadı." 

Sayfa Yükleniyor...