"Harika bir sezon geçireceğiz"

Fenerbahçe'nin Brezilyalı futbolcusu Giuliano, yeni sezon için umutlu mesajlar verdi ve "Harika bir sezon geçireceğiz" dedi.

NTV Spor

28.06.2018 - 15:47 | Son Güncelleme: 28.06.2018 - 16:02

FB TV'ye açıklamalarda bulunan Giuliano, önümüzdeki sezon öncesi iddialı konuştu. 

İyi bir hazırlık dönemi geçirerek sezona hazır olmaları gerektiğini vurgulayan Giuliano, "Sezon içerisinde oynayacağımız maçlara hazırlanmak için çok iyi bir süreç olacak. Yeni bir sezona başlıyoruz ve birçok yenilik var. Yeni bir hoca ile çalışmaya başlıyoruz ve bu da yeni bir dönem demek. Bu yeni dönemde geçtiğimiz sezondan daha iyisini yapmak istiyoruz."dedi. 

Takım olarak oynayıp, iyi sonuçlara imza atmayı amaçladıklarını belirten Brezilyalı oyuncu,"Bunu başarmak için hazırlık sürecinde elimizden gelenin en iyisini yapmamız gerekiyor. Çok eminim ve inanıyorum ki harika bir sezon geçireceğiz." sözleriyle iddiasını ortaya koydu.  

Takımın yeni teknik direktörü Phillip Cocu'yu daha önce elde ettiği başarılardan dolayı tanıdığını vurgulayan Fenerbahçeli futbolcu, "Daha önce kendisiyle çalışma ayrıcalığım olmamıştı. Bugün bize ne istediğini aktarmaya çalıştı. Umarım güzel bir sezon geçireceğiz." açıklamalarını yaptı. 

Sarı-lacivertli taraftarlara da seslenen Giuliano, "Bize inansınlar ve desteklesinler. Biz, onların desteğini ve inancını hissederek şampiyon olabiliriz." ifadelerini kullandı. 

Sayfa Yükleniyor...