Hasan Ali şampiyonluk hakkında iddialı konuştu!

Fenerbahçeli Hasan Ali Kaldırım, hedeflerinin şampiyonluk olduğunu belirtip, "Son 3 yılda ligi istediğimiz yerde bitiremedik. Ancak Aykut hocanın gelmesiyle birlikte sorunlar da çözülecektir" ifadelerini kullandı.

NTV Spor 16.07.2017 - 16:52

Fenerbahçe'nin İsviçre kampı devam ediyor. Lozan'da gazetecilerin sorularını yanıtlayan Hasan Ali Kaldırım şampiyonluk hakkında iddialı konuştu.

Burnundan geçirdiği ameliyatın ardından antrenmanlarda ve hazırlık maçlarında özel maskeyle mücadele eden Hasan Ali, "Son 3 yılda ligi istediğimiz yerde bitiremedik. Taraftarın tepkisi de ortada. Ama ümit ediyorum ki Aykut hocanın gelmesiyle birlikte artık sorunlar da çözülecektir." dedi.

Yeni sezon öncesinde çok iyi çalıştıklarını söyleyen milli futbolcu yeni transferlerden Mathieu Valbuena'ya da övgüler yağdırdı.

"Valbuena ile önlü arkalı oynayacağım için kendimi şanslı hissediyorum." ifadelerini kullanan Hasan Ali, Fransız futbolcunun çok kaliteli bir isim olduğunu söyledi.

Sözleşmesini uzattığı için mutlu olduğunu söyleyen deneyimli futbolcu, "Kulübüm kalmamı istedi ve ben de kaldım. Fenerbahçe’de artık 6. senemize girdik. Sorumluluğumuz haliyle artıyor takımda. Yaş itibariyle de artık daha çok abiler kategorisine girdik. Sorumluluk almak güzel." sözlerini kullandı.

Hasan Ali geçtiğimiz seneden daha fazla hücuma katkı yapmak istediğini de sözlerine ekledi.

Sayfa Yükleniyor...