Hasan Şaş, Galatasaray'daki görevine geri döndü

İstifa kararı alan Galatasaray'ın yardımcı antrenörü Hasan Şaş, görevine geri döndüğünü açıkladı.

NTV Spor 18.08.2019 - 14:37 | Son Güncelleme: 18.08.2019 - 17:22

Hasan Şaş, Galatasaray'a geri döndü. Sarı-kırmızılı ekipteki yardımcı antrenörlük görevinden istifa ettiğini duyuran Hasan Şaş, kararından geri döndüğünü açıkladı.

Instagram hesabından Fatih Terim ve Levent Şahin'in de bulunduğu bir fotoğraf yayınlayan Hasan Şaş, sarı-kırmızılı ekipte görevine devam edeceğini belirtti.

Hasan Şaş, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

"Bazen zor zamanlarda ihtiyacın olan sadece şefkattir. O şefkat ki hayatını adadığın renklerden, gençliğinden, emeklerinden, hayallerinden ayrılmana izin vermez. Hiç hata yapmamış, hiç yüzün düşmemiş, hiç hayal kırıklığı yaşamamış gibi yoluna devam etmeni, bir şey olmamışcasına tekrar çalışmanı sağlar o şefkat. Üzülürken üzdüğüm, kırılırken kırdığım herkesten hem özür dilerim hem teşekkür ederim. Bugün yeniden sarı kırmızı başarılar için daha çok çalışacağım ilk gün. Allah utandırmasın.''

Galatasaray'dan Hasan Şaş açıklaması

Galatasaray Kulübü de Hasan Şaş ile ilgili bir açıklama yayınladı. Açıklamada Şaş'ın görevine devam edeceği belirtilerek şu ifadeler kullanıldı:

''Yönetim Kurulumuz, Teknik Heyetimiz ve Futbol Takımımız, büyük Galatasaray camiası ile birlikte 23. şampiyonluk yolunda yürümeye devam etmektedir. Bu kapsamda Futbol A Takımı Yardımcı Antrenörümüz Hasan Şaş da Galatasaray ailesinin mensubu olarak görevinin başındadır. Antrenörümüz Hasan Şaş’a Yukatel Denizlispor maçı sonrasında yapılan art niyetli, planlı ve haksız saldırıların failleri hakkında yasal işlem başlatacağımızı kamuoyunun bilgisine sunarız. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.''

Sayfa Yükleniyor...