Hatayspor Onursal Başkanı Lütfü Savaş'tan Billong açıklaması: İddiaları olan varsa savcılığa başvursun

Atakaş Hatayspor Onursal Başkanı Lütfü Savaş, katıldığı bir programda 7-0 kaybedilen Beşiktaş maçında eleştirilerin hedefi olan Billong hakkında açıklamalarda bulundu.

NTV Spor 20.05.2021 - 20:22 | Son Güncelleme: 20.05.2021 - 20:33

ATAKAŞ HATAYSPOR HABERLERİ

Tarihinde ilk kez Süper Lig'de mücadele eden Atakaş Hatayspor topladığı 61 puanla sezonu 6. sırada tamamladı. 

Ligin 39. haftasında Vodafone Park'ta Beşiktaş'a 7-0 kaybedilen maçta eleştirilen Jean-Claude Billong hakkında Hatayspor Onursal Başkanı Lütfü Savaş açıklama yaptı. Beyzade FM'e konuşan Savaş, "Billong'u gönderdik. Maça gidiyor, bir gün önce bacağına dövme yaptırıyor. Bir gün önce dövme yaptıran futbolcu 15 dakikada bir krem sürüyor soğutmak için. Dövme yaptıran futbolcunun bacağı bir hafta ağrıyor" dedi.

Dövmeden dolayı oyuncunun olumsuz etkilendiğini belirten Savaş, "Bacağı ağrıdığı için her topa sırtını dönüyor. Pozisyon yedik, goller yedik. Ben böyle bir futbolcunun takımda kalmasını istemem. Hem sportif direktörümüze hem teknik direktörümüze hem de yönetime 'Bu adamı gönderelim arkadaşlar' dedim. Ama bunun dışında ekstra bir şey bilmiyoruz. Ben istihbaratçı değilim. İddiaları olan varsa savcılığa başvurusunu yapar. Biz de bu konuşmanın açıklığa kavuşturulmasını isteriz. Ben işin satış boyutu olduğunu düşünenlerden değilim" ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...