"Hatırlayamadım... Özür dilerim"

Rusya ile oynayacağı maç için Moskova'da kampta olan Arjantin Milli Takımı'nın yıldızı Messi, lobide fotoğraf çektirmek isteyen gencin isteğini geri çevirmedi. Özçekim isteyen Zenit'in 15 milyon Euro'ya aldığı Arjantinli Driussi'yi tanıyamadığı için sonradan özür diledi

NTV Spor 10.11.2017 - 10:21

Lionel Messi, kendisiyle fotoğraf çektiren Arjantinli futbolcu Sebastian Driussi'yi tanıyamayınca özür diledi.

Olay, Rusya ile oynayacağı hazırlık maçı için Moskova'da kampta olan Arjantin Milli Takımı'nın otelinde yaşandı. Lionel Messi, lobide kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen gencin isteğini geri çevirmedi. Ama onun Driussi olduğunu fark etmedi. Driussi, kendisini hatırlatınca çok üzülen Messi, kendisini hatırlayamadığı için özür diledi.

Arjantinli yıldız, "Onun kim olduğunu elbette biliyorum. Ama o anda tanıyamadım. Kamplarda sık sık karşılaştığımız gibi fotoğraf çektirmek isteyenlerden birisi olduğunu sandım. Sonra kendisini hatırlatınca kendimi çok kötü hissettim. Kendisinden özür de diledim" diye konuştu.

Driussi ile aynı dövmeciye gittiklerini ve oradan şahsen de tanıştıklarını kaydeden Messi, "Ama otelin lobisinde karşılaştığımızda başka şeyler düşünüyordum. O nedenle kendisini çıkaramadım" dedi.

Drussi, River Plate'ten Zenit St.Petersburg'a 15 milyon Euro'ya transfer olmuştu. 21 yaşındaki futbolcu, Messi ile fotoğrafını Instagram hesabından "İdolüm... Fotoğraf için teşekkürler" mesajıyla paylaştı.

Gracias por la foto IDOLO👏🏻 @leomessi

A post shared by Sebastian Driussi 🇦🇷 (@sebadriussi.11) on

 

 

Sayfa Yükleniyor...