Hazard'ın Messi itirafı!

Chelsea'nin yıldızı Eden Hazard, samimi açıklamalar yaptı. Hazard, kendisini henüz Messi’nin seviyesinde görmediğini vurguladı.

NTV Spor 04.04.2017 - 11:45 | Son Güncelleme: 04.04.2017 - 12:14

Eden Hazard, Premier League’in zirvesinde bulunan Chelsea ile başarılı bir sezon geçiriyor. Yıldız oyuncunun, sezon sonunda Real Madrid'e transfer olabileceği iddia ediliyor. Peki Hazard’ın futbol dünyasının yıldızları arasındaki yeri ne? Bu sonu bizzat belçika-lı oyuncuya soruldu...

France Football dergisine konuşan Hazard, kendisinin Messi’yle karşılaştırılmaması gerektiğini söyledi. Kariyerini gerçekçi bir bakış açısıyla anlatan Hazard; "Messi’nin ayağına top geldiğinde yaptıkları herkesden çok farklı. Kendimi onunla aynı seviyede görmüyorum. Beni, Messi'nin yanına yakıştıranlar olabilir ancak bu onların düşünceleri. Asla, Messi kadar iyi bir oyuncu olduğumu söyleyemem" dedi.

Çocukluğundan beri yaratıcı bir oyuncu olduğunu ifade eden Hazard; "Bu öğrenilecek birşey değil. Top çocukluğumda da benim arkadaşımdı. Şimdi de öyle. Buraya gelebilmek için çok çalıştım ve yeteneklerimi daha da geliştirdim. Beni Messi, Zidane ya da Ronaldinho ile kıyaslamayın. Çünkü onlar gibi bir sanatçı değilim" diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...