"Hazreti Musa değil, Hazreti İbrahim. Kız değil erkek..."

Spor Toto Süper Lig'in 11. haftasında konuk olduğu Fraport TAV Antalyaspor'a 2-1 yenilen İstanbulspor'un teknik direktörü Osman Zeki Korkmaz, ev sahibi ekibin galibiyeti hak ettiğini söyledi.

NTV Spor 21.10.2022 - 23:26 | Son Güncelleme: 21.10.2022 - 23:41
Anadolu Ajansı

Korkmaz, Corendon Airlines Park Antalya'da oynanan maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, Antalyaspor'u üç puan kazanmasından dolayı tebrik etti.

"İlk yarı bizim adımıza da Antalyaspor adına da daha farklı olabilirdi. İkinci yarı kontrollü geçti." diyen Korkmaz, "Maçın ikinci yarısı aslında pek çok futbol iklimimizin bir özeti gibiydi. O meşhur hikayeyle bitireceğim. Daha da fazla konuşmak istemiyorum. 'Hazreti Musa değil, Hazreti İbrahim. Kız değil erkek. Ayşe değil İsmail. Azrail değil Cebrail. Keçi değil koç'. Biz neresini düzeltelim ki? İkinci yarı böyle çok pozisyon var keçiye koç olan. Söyleyeceklerim bu kadar." ifadelerini kullandı.

İSTANBULSPOR: HAKKIMIZI GASP EDENLERE HAKKIMIZI HELAP ETMİYORUZ

İstanbulspor'dan ise maç sonrası bir açıklama geldi. Karşılaşmanın hakemlerine yönelik açıklamada,

"Süper Lig'in 11. haftasında Antalyaspor ile deplasmanda oynadığımız maçın hakemi ve yardımcı hakemlerinin yediğimiz iki golden önce verdiği hatalı kararlar maçın sonucuna doğrudan etki etmiştir.

Teknik Direktörümüz Osman Zeki Korkmaz'ın da dediği gibi; "Pek çok pozisyon var, pozisyonları tek tek anlatmayacağım. Hikayenin sonundan başlayayım, başını zaten okuması gerekenler incelemesi gerekenler inceleyebilir.

Hz. Musa değil Hz. İbrahim, kız değil erkek, Ayşe değil İsmail, Azrail değil Cebrail, keçi değil koç. Biz neresini düzeltelim ki? İçinde bulunduğumuz atmosfer bu.

Hikayenin geri kalanını da üzerine sorumlu olanlar inceleyebilirler"

Uzun lafın kısası bu akşam Antalya'da hakkımızı gasp edenlere hakkımızı helal etmiyoruz. Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız" denildi.

Sayfa Yükleniyor...