"Hedefimiz Süper Lig'e çıkmak"

PTT 1. Lig ekiplerinden Balıkesirspor, teknik direktörü Reha Erginer ile 1.5 yıllık sözleşme imzaladı. Erginer "Balıkesirspor hedefleri olan bir takım, ben de hedefleri olan bir teknik direktörüm" dedi

NTV Spor

11.03.2016 - 17:25
Kulüp tesislerinde asbaşkan Harun Atabay ile basın toplantısı düzenleyen Erginer, Balıkesirspor'u en iyi yerlere getirmeye çalışacaklarını ifade etti. Balıkesirspor'un iyi bir kadroya sahip olduğunu belirten Erginer şunları söyledi:     
        
"Balıkesirspor Türkiye'de önemli takımlardan biri. Balıkesirspor hedefleri olan bir takım, ben de hedefleri olan bir teknik direktörüm. Onun için burada olmaktan çok mutluyum. Genel olarak Balıkesirspor'un iyi bir kadroya sahip olduğunu söyleyebilirim fakat ligdeki durumuna baktığınızda inişli çıkışlı grafik çizen bir takım. Bu demek değildir ki Balıkesirspor bunu kabulleniyor, buna bir tepki göstermiyor. Bu takımın kadro yapısı ve derinliği oldukça iyi fakat bu kadro yapısının ligdeki sıralama yeri bu değil. Onun için en kısa zamanda hak ettiğimiz yere çıkmak istiyoruz. Amacımız en kötü halde play-off oynamak ve Spor Toto Süper Lig'e çıkmak."     
        
Asbaşkan Atabay ise teknik direktör Fikret Yılmaz ile yolları ayırdıktan sonra yaptıkları görüşmeler neticesinde, takım için en uygun ismin Reha Kemal Erginer olduğuna karar verdiklerini ifade etti.

Sayfa Yükleniyor...