HIRVATİSTAN'DAN ÇEKİNMİYOR!

A Milli Futbol Takımı'nın orta saha oyuncularından Tolga Ciğerci, Hırvatistan ile oynayacakları maça çok iyi konsantre olduklarını belirtti.

NTV Spor

03.09.2016 - 22:29

A Milli Futbol Takımı'nın 2018 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri I Grubu'nda Hırvatistan ile yapacağı maç için Zapresic Stadı'nda yaptığı antrenman öncesinde Tolga basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Hırvatistan maçının hazırlıklarını güzel bir ortamda sürdürdüklerini anlatan Tolga Ciğerci, "Hedefimiz Hırvatistan maçını kazanmak. Şu an her şey çok iyi. Ortam da çok güzel. Hocamız bizi maça iyi hazırlıyor, çok iyi konsantre olduk. Pazartesi bunun hepsini maçta göstermemiz lazım, inşallah da başarılı oluruz.” dedi.Tolga, karşılaşmanın seyircisiz oynanacak olmasından ziyade önemli olanın kendilerinin iyi bir performans göstermesi olduğunu söyledi.

I Grubu'ndaki rakipleri de değerlendiren Tolga, "Grupta kimin olup olmadığı fark etmiyor. Başarılı olmak için maçlarımızı kazanmamız gerekiyor. Kimle oynadığımızın bir önemi yok, önemli olan takımın başarılı olması." ifadesini kullandı.

Hırvatistan'ın kadrosunda çok kaliteli oyuncuların olduğunun altını çizen Tolga, şunları kaydetti:

"Hırvatistan'da çok beğendiğim oyuncular var. Real Madrid'den Modric, Barcelona'dan Rakitic gibi. Neyi iyi yapıp yapmadıklarına bakıyorum. Ben de daha iyi yapmak için çabalıyorum. Kaç kilometre koştuğumun önemi yok, önemli olan A Milli Takım ve Galatasaray için iyi performans göstermem."

Sayfa Yükleniyor...