İçişleri Bakanı Soylu'dan şampiyonluk kutlamaları uyarısı

SON DAKİKA HABERİ: İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Süper Lig şampiyonluk kutlamalarıyla ilgili açıklama yaptı. Soylu, "Şampiyonluk kutlamalarının tam kapanma döneminden sonra yapılması hususunda tedbir alınması gerektiğini düşünüyorum" dedi.

NTV Spor 12.05.2021 - 14:11 | Son Güncelleme: 12.05.2021 - 14:22

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ankara’da Güvenlik ve Acil Durumlar Koordinasyon Merkezi’nde Ramazan bayramı tedbirlerine ilişkin basın toplantısı düzenledi. Soylu buradaki toplantıda Süper Lig şampiyonluk yarışıyla ilgili de konuştu. Soylu, şampiyonluk kutlamalarıyla ilgili olarak; "Şampiyonluk kutlamalarının tam kapanma döneminden sonra yapılması hususunda tedbir alınması gerektiğini düşünüyorum" dedi. 

"Cumartesi günü bir diplomasiye ihtiyaç var" diyen Süleyman Soylu şöyle konuştu, "Şampiyonluk kutlamaları sokağa taşarsa... Sağolsun hem Giresunlular, hem de Adanalılar bunu çok minimum ölçekte tuttular. Sokakta görüntüler oldu ama her tarafa yayılmış bir görüntü olmadı. 

Şampiyonluk yarşında olan üç takım da İstanbul'da. Türkiye'de de aynı şekilde olacak. İstanbul, bu konuda bir ilke kararı üretirse hep beraber oturup bir çağrıda bulunursak tam kapanma dönemine bir halel gelmeden, tam kapanmanın akabinde yapılabilir."

Sayfa Yükleniyor...