"İkinci yarı istediğimiz gibi olmadı"

Kayserispor'un teknik direktörü Şota Arveladze, ikinci yaru düşündükleri senaryonun gerçekleşmediğini ve yenildiklerini söyledi.

NTV Spor 30.11.2010 - 00:40

Kayserispor Teknik Direktörü Şota Arveladze, ''İkinci yarı beklediğimiz senaryo olmadı'' dedi.

Şota Arveladze, maçın ardından düzenlediği basın toplantısında, ilk yarının düşündükleri gibi geçtiğini, ikinci yarıda ise istenilen düzeyde istekli oynamadıklarını söyledi.

İkinci yarı iyi futbol oynayamadıklarını, topa sahip olamadıklarını dile getiren Arveladze, ''Bunu yapamayınca rakip takım geldi, pozisyonlar ve goller buldu. İkinci yarıda daha fazla futbol bekliyordum ama maalesef olmadı. İkinci yarı beklediğimiz senaryo olmadı. Bir yenilmezlik serimiz vardı o da bu maçla sona erdi ama hayat devam ediyor. Dediğim gibi ikinci yarıda top oynamadık, belki yapamadık, belki doğrusu bu. Sonuçta sahadan yenik ayrıldık'' dedi

Arveladze, ''Kayserispor maçta beraberliğe razıymış gibi bir oyun sergiledi?'' yorumuna, ''Hayır öyle bir düşüncemiz yoktu. Gerçi 1 puan 0 puandan iyidir'' değerlendirmesinde bulundu.

Mehmet Eren Boyraz da maçta kötü bir oyun sergilediklerini belirtti.

Bursa'ya mutlak 3 puan parolasıyla geldiklerini belirten Mehmet, ''Ancak bunun için gerekli mücadeleyi sergileyemedik. Yenildiğimiz için de üzgünüz'' dedi.

Önder Turacı da Bursaspor'un daha iyi oyun sergilediğini belirtti.

Sayfa Yükleniyor...