İldiz dönemi sona erdi

PTT 1. Lig ekiplerinden Yeni Malatyaspor, teknik direktör Yücel İldiz ile yollarını ayırdı.

NTV Spor 07.10.2015 - 21:00

Yeni Malatyaspor Kulübü Mali İşler Sorumlusu İlyas Karaca, Orduzu Pınarbaşı Nurettin Soykan Tesisleri'nde gazetecilere yaptığı açıklamada, Yücel İldiz'in PTT 1. Lig'in en önemli ve kariyerli hocalarından biri olduğunu söyledi.

Ligde istemedikleri sonuçlar aldıklarını belirten Karaca, "Hocamızla son bir görüşme yaptık ve yollarımızı ayırdık. Kendisine yaptığı görevden dolayı teşekkür ediyoruz. Biliyorsunuz Yücel hoca bu liglerde kariyeri gayet iyi olan bir hocamız ama bir kan uyuşmazlığı mı dersiniz başka bir şey mi ama olmadı. Böyle bir karar aldık. Her iki taraf içinde hayırlı olsun" diye konuştu.

Karaca, Yücel İldiz'in ücret konusunda duyarlı davrandığını vurgulayarak, "Biliyorsunuz Yücel hoca daha önce Malatya'da şampiyonluk yaşamış, Malatya'yı çok seven bir hocamız. O konuda da bize herhangi bir sıkıntı çıkarmadı. Bizden bir ücret de istemedi. Normal ücretleri dışında ekstra herhangi bir talepte bulunmadı" ifadelerini kullandı.

Teknik direktör arayışına başladıklarını aktaran Karaca, yeni teknik adamın geleceği güne kadar takımı, alt yapı antrenörlerinin çalıştıracağını sözlerine ekledi.

Sayfa Yükleniyor...