"İmajımızı yenileyeceğiz"

Denizlispor Asbaşkanı Cahit Özdemir, kulübün imajını yenileyeceklerini söyledi.

NTV Spor 17.07.2013 - 14:22

PTT 1. Lig ekiplerinden Denizlispor'un asbaşkanı Cahit Özdemir, takımın imajını yenileyeceklerini söyledi.

Özdemir, Denizlispor'a yepyeni bir imaj getirileceğini, halkıyla ve taraftarıyla bütünleşen yapıya sahip olan bir takım oluşturulacağını belirtti.

Sadece kadro oluşturmak için değil kurumsallaşma için de çalışmaların sürdüğünü ifade eden Özdemir, "Denizlisporumuzun imajını yenileyeceğiz. Halkımızın dilinde daha çok konu olan bir Denizlispor oluşturma gayreti içindeyiz. Bunu yapabilmemiz için halkımızın ve taraftarımızın desteğine ihtiyacımız var. Bu takım Denizli'nin takımı. Bu değerli mirası yarınlara götürebilmemiz için el ele vermeliyiz" dedi.

Öte yandan Denizlispor, yeni sezon hazırlıklarını tesislerinde sürdürüyor. Geçen sezon antrenman sırasında sakatlanarak ligi erken bitiren futbolcu Atahan Menekşe ise sakatlığının tamamen geçtiğini, düz koşulara başladığını dile getirdi.

Atahan, "Bu sezon benim sezonum olacak. Sakatlıktan çıktım. Düz koşulara devam ediyorum. En yakın zamanda topla çalışmalara başlayacağım. Bu sezon iyi bir çıkış yapmam gerekiyor. Zor bir sakatlıktan geliyorum. Kolay olmayacak belki ama başaracağım. Başarmak için de sadece bizim çabamız yetmiyor. Taraftarımızın desteği gerekiyor. Geçtiğimiz sezon beklenileni veremedim. Bu sezon herkes Atahan Menekşe'nin kim olduğunu görecek" diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...