Inter Christian Eriksen'i bekliyor

Inter'in yeni teknik direktörü Simone Inzaghi, Christian Eriksen'i beklediğini söyledi. Inzaghi, buna karşın Danimarkalı yıldızın dinlenmesi gerektiğini de ifade etti.

NTV Spor 07.07.2021 - 21:15
Danimarkalı milli futbolcu Christian Eriksen, hastaneden taburcu olduktan sonra ilk kez görüntülendi.

Inter, Christian Eriksen'i bekliyor... Kendisi için düzenlenen imza töreninde konuşan yeni teknik direktör Simone Inzaghi, Danimarkalı yıldızın zamana ihtiyacı olduğunu vurguladı.

"Şu an için Eriksen dinlenmeyi düşünmeli. Ancak Inter teknik direktörü olarak konuşursam onu kollarımı açmış bir şekilde bekliyorum."

Hakan Çalhanoğlu'ndan da bahseden Inzaghi, kalite bir Milli futbolcunun kaliteli ve dayanıklı bir oyuncu olduğunun altını çizdi.

Geçtiğimiz günlerde Eriksen'in bir hayranıyla çektirdiği fotoğraf sosyal medyada çokça paylaşılmış; sağlıklı görüntüsü dikkat çekmişti.

29 yaşındaki futbolcunun, 12 Haziran'da oynanan Danimarka-Finlandiya maçında kalbi durmuş, saha içinde yapılan müdahale sonrası hayata döndürülmüştü.

Geçirdiği operasyon sonrası kalp ritmini düzenleyici takılan Christian Eriksen'in sahalara dönüş tarihi henüz net değil.

Sayfa Yükleniyor...