"İşi sezon sonuna bırakmayacağız"

Hatayspor Basın Sözcüsü Sadullah Ergin, tüm camia olarak başarıya inandıklarını belirtirken, bu sezon işi sezon sonuna bırakmayacaklarını söyledi.

NTV Spor

08.10.2013 - 15:59

Spor Toto 2. Lig ekiplerinden Hatayspor'un basın sözcüsü Sadullah Ergin, kulübün yönetimiyle, teknik kadrosuyla ve futbolcusuyla başarıya inandığını söyledi.

Ergin, geçen hafta oynadıkları Göztepe maçında Alsancak Stadı'nda 10-12 bin seyirci karşısında, baskıya ve hakeme rağmen rakibe puan verdiklerini fakat pozisyon vermediklerini belirtti.

Sezon başında kaliteli güzel bir kadro oluşturduklarını ifade eden Ergin, Hatayspor'un grubun en güçlüsü ve şampiyonluktaki en büyük adayı olduğunu kaydetti.

Göztepe karşısındaki beraberliğin kendilerini tatmin etmediğini dile getiren Ergin, "Hatayspor, Göztepe karşısına 3 puan porolasıyla çıktı ama kısmet olmadı. İnşallah yarın Pendik maçına 3 puan için çıkacağız ve taraftarımızın desteğiyle maçı alacağız. Kamuoyu şunu iyi bilsin ki Hatayspor, yönetimiyle, teknik kadrosuyla ve futbolcusuyla başarıya inanmıştır. Hiç bir zaman sezon sonuna hesaplarımızı bırakmayacağız" diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...