"İstanbul'da sıcak bir atmosfer olacak"

Olympique Lyon Teknik Direktörü Bruno Genesio tur şanslarının yüzde 50 olduğunu söyledi ve "İstanbul'da son derece sıcak bir atmosfer olacak" dedi.

NTV Spor 14.04.2017 - 02:17

Maçı değerlendiren Bruno Genesio, "İlk yarı Beşiktaş, 2. yarı biz oyuna hakimdik. 2. yarı biz saflar arasını daha sıkı tuttuk, onları zora soktuk. İlk aşamada eşitliği sağladık ve daha sonra galibiyete ulaştık." dedi.

"İSTANBUL'DA SON DERECE SICAK BİR ATMOSFER OLACAK"
Galibiyetin ardından tur şanslarını değerlendirmesi istenen Genesio, "İstanbul'da son derece sıcak bir atmosfer olacağını, muazzam bir taraftar önünde oynayacağımızı biliyoruz. Üst seviyede ve uluslararası tecrübesi olan oyuncularımız var. Bunun kontrolünü sağlamak onların görevi olacaktır." diye konuştu.

Maçın başında yaşanan olayların değerlendiren Genesio, "Tam maça hazırdık ve konsantre olduk. Maçın ertelenmesi bizi bozdu. İlk yarı zorlandık ve ilerde basmaya çalıştık. Beşiktaş iyi bir gol attı. Hak edilmiş bir goldü. Ancak 2. yarıda daha iyi bir Lyon vardı. 1-1'den sonra takım daha da açıldı ve hak edilmiş bir galibiyet aldık" açıklamalarında bulundu.

"TUR ŞANSLARI %50-%50"
Tur şanslarını da değerlendiren Lyon Teknik Direktörü Genesio, "Henüz ilk maçı oynadık. 2. maç zor olacaktır. Beşiktaş iyi bir takım ve kendi sahalarında presle oynayan bir takım. Biz buna hazırız. Rövanşta elimizden geleni yapaacağız. Tur şansını %50-%50 olarak görüyorum" ifadelerini kullandı.

"İSTANBUL'DAKİ GÜVENLİK GÜÇLERİNE GÜVENİYORUZ"
"İstanbul'daki maç için endişeniz var mı?" sorusuna ise Bruno Genesio, "İstanbul'da güvenliğimizi sağlayacak olan güvenlik güçlerine güveniyoruz. Oyunu seyirciler değil, futbolcular oynuyor. Onun için endişeli değilim." açıklamalarını yaptı.

Sayfa Yükleniyor...