İşte Dursun Özbek'in yönetim kurulu

Galatasaray'da başkanlığa adaylığını açıklayan eski başkan Dursun Özbek, Divan Kurulu Toplantısı'nda yönetim kurulunda yer alacak isimleri tanıttı.

NTV Spor 09.05.2018 - 15:17 | Son Güncelleme: 09.05.2018 - 17:39

Galatasaray eski başkanlarından Dursun Özbek, Divan Kurulu Toplantısında konuştu. Sözlerine Anneler Günü'nü kutlayarak başlayan Dursun Özbek, futbol takımının başarısını övdü. "Futbol takımımız çok başarılı, hepimizi grurlandırıyor." diyen Özbek, "Bu mana da futbolcularımız ve teknik heyetimizin bana verdiği gururu ifade etmekte zorlanıyorum. İki yıldır zor bir süreç geçirdik. Bu sezonun başında scout ekibimizin de katlıyarıyla futbol takımı kurduk. Başını da bize sayısız başarılar getirmiş değerli hocamız Fatih Terim'i getirdik. Şampiyonluk sürecinde kalan 180 dakikada bu başarının devamını diliyorum. İnanıyorum ki şampiyonluk yürüyüşü devam edecektir. Oyuncularımızın yüksek performansı bizi 21. şampiyonluğa taşıyacak ve bu Galatasaray'a çok yakışacak" ifadelerini kullandı.

Basketbol takımları ile Kadın Voleybol takımının başarılarını da öven Özbek, "Sezon başında mütevazi bir bütçeyle oluşturduğumuz kadın basketbol takımımız Avrupa Şampiyonu olarak bizi gururlandırdı. Kadın voleybol takımı Final Four oynadı. Basketbol takımımız Avrupa'da şampiyon oldu. Hepsini selamlıyorum. Kuvvetli alkış istiyorum. Alkışlamaktan elleriniz kopsun..." diye konuştu.

İŞTE DURSUN ÖZBEK'İN YÖNETİM KURULU LİSTESİ
Seçimin Galatasaray'daki demokrasinin bir tezahürü olduğunu kaydeden Dursun Özbek daha sonra yönetim kurulu listesini tanıttı. Özbek'in yönetim kurulunda şu isimler bulunuyor:

Metin Öztürk, Taner Aşkın, Osman Kocaman, Niyazi Yelkencioğlu, Levent Yaz, Nasuhi Sezgin, Cenk Eyüpoğlu, Osman Aral, Fırat Aral, Ceyda Üçer

Sayfa Yükleniyor...