İşte Galatasaray'ın Avusturya kampı kadrosu

Galatasaray'ın Avusturya kampı kadrosu belli oldu.

NTV Spor 17.07.2019 - 09:30

Galatasaray yeni sezon hazırlıklarını Avusturya'da sürdürecek. Avusturya’nın Seefeld kasabasına geçecek olan takımımız, 28 Temmuz Pazar gününe dek hazırlıklarını Tirol bölgesinde sürdürecek. Bu ülkeye gidecek Sarı Kırmızılılar'da kamp kadrosu belli oldu. Konstantinos Mitroglou, Martin Linnes, Ömer Bayram, Ryan Babel ve Ryan Donk, takıma yurt dışında katılacak. Sezon bitiminin ardından milli takım kampları için uluslararası turnuvalarda mücadele eden Fernando Muslera ve Younes Belhanda izinli olmaları, Mbaye Diagne ve Sofiane Feghouli ise 2019 Afrika Uluslar Kupası finalinde ülkelerini temsil edecek olmaları nedeniyle kamp kadrosunda yer almadı.

Galatasaray’ın kamp kafilesinde şu oyuncular bulunuyor:

Adem Büyük, Ahmet Çalık, Ali Yavuz Kol, Atalay Babacan, Batuhan Şen, Berk Balaban, Emre Taşdemir, Erencan Yardımcı, Gökay Güney, İsmail Çipe, James Ozornwafor, Jimmy Durmaz, Marcos Teixeira, Mariano Ferreira, Metehan Mertöz, Mirza Cihan, Mustafa Kapı, Selçuk İnan, Şener Özbayraklı, Yunus Akgün, Yuto Nagatomo.

AVUSTURYA'DA İKİ HAZIRLIK MAÇI
Galatasaray, Avusturya kampında iki hazırlık maçı yapacak.

Innsbruck kentinde bulunan Tivoli-Neu Stadı’nın ev sahipliğinde Almanya Bundesliga temsilcileri gerçekleşecek olan iki maçtan ilki, 19 Temmuz Cuma günü yerel saatle 18.00’de (TSİ 19.00) RB Leipzig ile diğeri ise 25 Temmuz Perşembe günü yerel saatle 19.00’da (TSİ 20.00) Augsburg ile oynanacak.

Sayfa Yükleniyor...