İŞTE MİLLİ MAÇLARIN HAKEMLERİ!..

A Milli Takımımızın, 2018 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri'nde 6 ve 9 Ekim'de oynayacağı maçların hakemleri belli oldu. Konya'da oynanacak Ukrayna maçını Alman Manuel Gräfe, deplasmanda oynanacak İzlanda maçını ise İngiliz Mark Clattenburg yönetecek.

NTV Spor 27.09.2016 - 09:56

A Milli Takımımızın, 2018 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri I Grubu'nda 6 Ekim 2016 Perşembe günü Ukrayna ile oynayacağı karşılaşmayı Almanya Futbol Federasyonu'ndan Manuel Gräfe (fotoğrafta solda) yönetecek.

Konya Büyükşehir Belediyesi Stadyumu'nda saat 21.45'te başlayacak müsabakada Gräfe'nin yardımcılıklarını Thorsten Schiffner ile Holger Henschel yapacak. Karşılaşmanın dördüncü hakemi ise Marco Fritz olacak.

İZLANDA MAÇINA CLATTENBURG
A Milli Takımımızın, 2018 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri I Grubu'nda 9 Ekim 2016 Pazar günü İzlanda ile oynayacağı karşılaşmayı İngiltere Futbol Federasyonu'ndan Mark Clattenburg yönetecek.

İzlanda'nın başkenti Reykjavik'teki Laurgardalsvöllur Stadyumu'nda TSİ 21.45'te başlayacak müsabakada Clattenburg'un yardımcılıklarını Jake Collin ile Simon Peter Bennett yapacak. Karşılaşmanın dördüncü hakemi ise Anthony Taylor olacak.

Sayfa Yükleniyor...