"İyi bir başlangıç yapmak istiyoruz"

Kahramanmaraşspor'da teknik direktörlüğe getirilen Orhan Şerit, Boluspor maçıyla birlikte iyi bir başlangıç yapmak istediklerini söyledi.

NTV Spor 27.11.2013 - 21:21

PTT 1. Lig'de, Kahramanmaraşspor'un başında ilk maçına Boluspor karşısında çıkacak Teknik Direktör Orhan Şerit, iyi bir başlangıç yapmak istediklerini söyledi.

Kahramanmaraşspor, Boluspor karşılaşması hazırlıklarını, Şerit yönetiminde Hanefi Mahçiçek Stadı'nda sürdürdü.

Koşuyla başlayan antrenmanda futbolcular, tek pas ve top kapma çalışması yaptı. İdman, taktik ağırlıklı çift kale maçla sona erdi.

Şerit, Kahramanmaraşspor camiasını daha önceden tanıdığını belirtti.

Hep birlikte takımın sıkıntıları ortadan kaldırmak için ellerinden geleni yapacaklarını ve bulunduğu yerden yukarı doğru çıkarmaya çalışacaklarını dile getiren Şerit, "Tabii bu kolay gibi gözükmüyor ama sonuçta imkansız da değil. Bakıldığında Kahramanmaraşspor ligin en çok gol yiyen ikinci takımı. Takımda çok ciddi bir savunma problemi olduğunu zaten görüyoruz. Öncelikle kendi içimizde halletmemiz gereken sorunları halledebilirsek sanıyorum daha başarılı oluruz. İyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. Bulunduğumuz yerden zıplamak ve 'suyun içinden kafamızı dışarı çıkarmak' istiyoruz. Boluspor maçına bu gözle bakmamız lazım. Takımımızın alacağı 3 puan, herkes için moral kaynağı olacak" diye konuştu.

Şerit, iç sahada oynayacakları Boluspor maçı için taraftarlardan destek istedi.

Sayfa Yükleniyor...