"İyi bir coşku vardı"

İttifak Holding Teknik Sorumlusu Ersan Parlatan, yarı finale isimlerini yazdıramadıkları için üzgün olduklarını dile getirdi.

NTV Spor 12.02.2021 - 00:56

Ziraat Türkiye Kupası çeyrek finalinde İttifak Holding Konyaspor'a konuk olan Beşiktaş, normal süresi ve uzatma bölümü 1-1 sona eren müsabakada rakibine penaltılarda 3-2 üstünlük sağlayarak yarı finale çıktı.

Parlatan, "Sonuçta 120 dakika takımımız adına gerçekten iyi bir mücadele, iyi bir coşku vardı. İlk hedefimiz de zaten bu iki gün içinde göreve başladığımızdan sonra bu coşkuyu yaratmak, bu mücadeleyi sahaya yansıtmaktı. Bunu da kısa zamanda başardığımıza inanıyoruz. En azından bugünkü 120 dakikada oyuncularımızı gerçekten kutlamak lazım. Ne varsa, ne yoksa bütün çabalarını sahaya yansıttılar. Hücumsal anlamda, pozitif futbol anlamında bazı eksikliklerimiz var. Bunu da gidereceğiz. Ama bu süreçle olacak bir şey. Bugünden yarına olmuyor. Çalışmak lazım. Buradaki eksiklikleri giderirsek, gerçekten iyi bir takım olabileceğimizi bugün gösterdik. Sonuç itibarıyla 2 gün sonra Denizli maçımız var. Buradaki tek ve ilk hedefimiz 3 puanı alıp, galip gelmek. Artık takım galip gelmek istiyor. Bunu maç sonrası gözlerinde gördük" dedi.

Sayfa Yükleniyor...