"İyi oynamak istiyoruz ancak puan toplamamız lazım"

Yeni Malatyaspor Kulübü Başkanı Adil Gevrek, son iki haftadır kötü performans sergilediklerini söyledi.

NTV Spor 12.11.2021 - 11:23

Teknik direktör değişikliği yaşadıklarını, yollarına Marius Sumudica ile devam ettiklerini hatırlatan Gevrek, "Hoca değişikliğinin ardından ilk iki hafta iyi geçti ancak son iki hafta istediğimiz sonucu alamadık. Özellikle Kasımpaşa maçında çok iyi mücadele etmemize rağmen müsabakadan mağlubiyetle ayrılmamıza çok üzüldük. Artık önümüze bakacağız. Şu an düşündüğümüz tek şey Giresunspor maçı." diye konuştu.

Gevrek, GZT Giresunspor maçı hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürdüklerini dile getirerek, bu maçtan en iyi sonuçla ayrılmayı hedeflediklerini ifade etti.

Hedeflerinin Malatyalılara iyi futbol izlettirmek olduğunu anlatan Gevrek, "İyi oynamanın dışında güzel sonuçlar almak istiyoruz. Çok iyi oynadığımız ama kazanamadığımız maçlar oldu. Tabii ki iyi oynamak istiyoruz ancak şu an sonuç odaklı olmamız, puan toplamamız lazım." değerlendirmesinde bulundu.

Gevrek, ligde ilk yarının en kötü performansını sergilediklerini bildirerek, şunları kaydetti:

"Kötü gidişatı düzeltmek için elimizden geleni yapacağız. Bazen kötü başlar, iyi biter, sonu iyi bitsin inşallah. GZT Giresunspor maçıyla çıkışa geçmek istiyoruz. Taraftarımız takımlarına biraz daha destek olsun hep beraber inşallah bu kötü gidişata son verip, çıkışa devam edeceğiz. GZT Giresunspor maçıyla inşallah çıkışa geçeriz."

Sayfa Yükleniyor...