Jesus iddiaları yalanlandı: Görüşme olmadı

Jorge Jesus'un Brezilya'da Atletico Mineiro ile görüştüğü haberi, Atletico Mineiro başkanı Sergio Coelho tarafından yalanlandı.

NTV Spor 23.09.2022 - 15:40
Anadolu Ajansı

Portekiz'in Record gazetesi, Jorge Jesus'un Brezilya'ya dönmek istediğini, hatta Atletico Mineiro ile görüştüğünü öne sürmüştü Konuyla ilgili ise yalanlama geldi. 

Çıkan haberde, tecrübeli teknik adamın Brezilya'ya dönmmek istediğini öne sürülmüştü. Haberde, Sarı-Lacivertliler'de mutlu olmayan Jorge Jesus'un yeniden Brezilya'da çalışmak istediği ve Brezilya'ya giderek Atletico Mineiro ile görüşmelerde bulunduğu ifade edildi.

YALANLANDI

ESPN'de yer alan habere göre ise Jesus hakkındaki iddaalar tamamen spekülasyonlardan ibaret.

Atletico Mineiro başkanı Sergio Coelho konuyla ilgili olarak "Atletico Mineiro ve Jorge Jesus arasında kesinlikle bir görüşme yok" ifadelerini kullandı.

Sözcü'nün derlediği habere göre Fenerbahçe cephesi, Jorge Jesus'un mutsuz olduğu iddiasına karşı çıkıyor.

Edinilen bilgilere göre lige verilen arada Brezilya'ya ailesiyle vakit geçirmek için giden ve İstanbul'a döndüğü belirtilen tecrübeli çalıştırıcının, sadece şampiyonluğa odaklandığı ifade edilliyor. Portekizli çalıştırıcının, Ali Koç ile de ilişktisinin çok iyi olduğu vurgulanıyor. Ayrıca, Fenerbahmçe'nin Jesus'u bırakmayı düşünmediği ve yeni sözleşme imzalamak için görüşüleceği kaydediliyor.

Sayfa Yükleniyor...