Fenerbahçe | Joao Pedro'ya "risk" uyarısı

Fenerbahçe bu sezon yoğun maç trafiğine bağlı olarak geniş bir kadro kursa da uzun süreli sakatlıklar takımı çok etkiledi. Özellikle Luan Peres ve Joao Pedro’nun uzun süreli sakatlıkları kritik önemdeydi.

NTV Spor 16.02.2023 - 09:45
Son Güncelleme: 16.02.2023 - 09:46
Joao Pedro'ya "risk" uyarısı

'de yakın dönemde tüm sakatlar iyileşti. Sakatlıktan dönen isimler takımla çalışmalara katıldı. Bu durum teknik heyete üst üste oynanacak zorlu maçlar öncesinde rahat bir nefes aldırdı.

Kariyeri boyunca ciddi sakatlık yaşamayan , sarı-lacivertli forma altında iki önemli sakatlık geçirdi. Sezon başında yaşadığı sakatlığın ardından iyileşen golcü oyuncu ardından hazırlık maçında sezonu kapama tehlikesiyle karşı karşıya kaldı.

🟡🔵

Büyük ümitlerle gelen ancak sakatlıklar sebebiyle kapasitesini gösteremeyen Joao Pedro kalan haftalara kontrollü hazırlanıyor.

Kademeli olarak artıracak

Milliyet'in haberine göre; takımla çalışmalar yapan deneyimli futbolcudan fiziksel temaslardan kaçınması istendi. Joao Pedro’nun kademeli olarak temposunu artıracağı ifade edildi.

Fenerbahçe'de şansı tutmadı

Kariyeri boyunca hiç bu kadar arka arkaya sakatlık yaşamayan, yalnızca 2016-17 sezonunda Cagliari’de 15 maç kaçıran Pedro’nun, Fenerbahçe’de işleri hep ters gitti.

➤ FENERBAHÇE FİKSTÜR

Kariyerinin en büyük transferini yaparak sezon başında sarı-lacivertli formayı giyen Pedro, İtalya’da Cagliari’de 8 yıl boyunca istikrarıyla öne çıkan bir isimdi.

Sayfa Yükleniyor...