"Kadromuzu güçlendireceğiz"

PTT 1. Lig takımlarından Mersin İdman Yurdu Teknik Direktörü Hakan Kutlu, şampiyonluk hedefine ulaşmak için kadrolarını güçlendireceklerini söyledi.

NTV Spor 19.07.2013 - 13:23

Mersin İdman Yurdu Teknik Direktörü Hakan Kutlu, yaptığı açıklamada, sezon hazırlıkları için 3 Temmuz'da Davraz'da başladıkları kampı tamamladıklarını kaydetti.
     
Fiziksel gelişim ve kondisyon ağırlıklı çalışmaların yanı sıra oyunculara bazı testler uygulandığını belirten Kutlu, "Futbolcularımın 15 günlük kamp dönemi boyunca göstermiş olduğu performanstan son derece memnunum. Sezon boyunca faydasını göreceğimize inandığım kamp dönemini geride bıraktık. Yeni futbolcu arkadaşlarımın kamp boyunca hem takıma çabuk uyum sağlamaları hem de performansları transferde isabetli karar verdiğimizin göstergesi oldu. PTT 1.Lig'de hedefi şampiyonluk olan takımımıza takviye yapmamız şart. Bazı bölgelerde oyuncu eksiğimiz, bazı bölgelerde ise alternatif oyunculara ihtiyacımız var. Bu transferleri de kısa sürede tamamladığımız takdirde lige kadar hazır hale geleceğimizi düşünüyorum" dedi.
     
Kutlu, ikinci kamp döneminin de 21 Temmuz'da Kızılcahamam'da başlayacağını, taktiksel kurgu ve hazırlık maçları ağırlıklı çalışacaklarını kaydetti.
 

Sayfa Yükleniyor...